Aktualności

Ranking najlepszych podstawek pod laptopa Fellowes - wybierz spersonalizowany dodatek ergonomiczny

Ranking najlepszych podstawek pod laptopa Fellowes - wybierz spersonalizowany dodatek ergonomiczny

Ranking najlepszych podstawek pod laptopa Fellowes - wybierz spersonalizowany dodatek ergonomiczny

Każdy pracownik biurowy doskonale wie, jak ważny jest komfort podczas długich godzin spędzonych przed ekranem monitora. Wiele firm zapewnia pracownikom podstawowe przedmioty, niezbędne do wykonywania pracy, jak biurko, fotel biurowy, czy laptop i telefon służbowy. Z kolei w niewielu miejscach pracownicy mogą liczyć na ergonomiczne dodatki biurowe w postaci podkładek pod myszki, podpórek pod plecy, podnóżków biurowych, czy wcześniej wspomnianych podstawek pod laptopa. Mimo wszystko wiele osób decyduje się na prywatną inwestycję w swoje zdrowie i wyposażają swoje stanowisko pracy o dodatki ergonomiczne. Jednym z najchętniej wybieranych produktów poprawiających komfort pracy są podstawki pod laptopa. Oferta producentów jest jednak bardzo rozbudowana, w związku z czym wybór podstawki o optymalnej cenie i wysokiej jakości wcale nie jest tak prosty, jak mogłoby się nam z pozoru wydawać. Dlatego postanowiliśmy dokonać dokładnego research i zaprezentować Wam podstawki pod laptopa, które są najczęściej wybierane przez naszych klientów. 

 

Podstawki pod laptopa Fellowes TOP 5 

 

5. Podstawka pod laptopa Fellowes I-Spire 

Model Fellowes I-Spire jest jedną z najtańszych propozycji, oferowanych przez amerykańskiego producenta Fellowes. Postanowiliśmy umieścić ją na piątym miejscu ze względu na unikatowy i minimalistyczny design, który występuje w dwóch wariantach kolorystycznych - białym i czarnym. Podstawka pod laptopa Fellowes umożliwia nam ustawienie laptopa pod jednym optymalnym kątem nachylenia, co może być dla niektórych użytkowników wadą, z uwagi na fakt, że nie mamy możliwości indywidualnego dostosowania wysokości. Mimo wszystko uważamy tę propozycje za interesującą i wartą uwagi. 

4. Podstawka pod laptopa Fellowes Professional Series 

Podstawa pod laptopa Fellowes Professional Series jest wyjątkowo mobilnym i praktycznym artykułem ergonomicznym, ze względu na fakt, iż produkt daje nam możliwość składania na płasko, co jest dużą oszczędnością przestrzeni roboczej. Co więcej, podstawka została wykonana z metalu, co gwarantuje nam dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i umożliwia ustawienie na niej laptopa o maksymalnej wadze do 6,8 kg. Z dodatkowych funkcji, które z całą pewnością zainteresują niejednego przyszłego użytkownika, warto wymienić możliwość regulacji wysokości w zakresie od 38 mm do 254 mm oraz kąta nachylenia od 0 do 64 stopni. Ergonomiczna podkładka pod laptop Fellowes została dodatkowo wzbogacona o 4 porty USB oraz specjalne klipsy, dzięki czemu może ona spełniać również funkcję podpórki na dokumenty. 

 

3. Podstawa pod notebooka Fellowes Office Suites

Na miejscu trzecim postanowiliśmy umieścić propozycje dla nieco mniejszych urządzeń, jakimi są notebooki. Z uwagi na fakt, że notebooki są urządzeniem mobilnym, które często zabieramy w delegacje, to zakup ergonomicznej podstawki okaże się niezwykle potrzebny. Podstawka Fellowes Office Suites została wyposażona w wiele udogodnień dla użytkownika, są to między innym gumowe nóżki zapobiegające ślizganiu się podstawki, oraz możliwość indywidualnego dostosowania wysokości oraz kąta nachylenia, dla większego komfortu pracy. Całość projektu dopełnia elegancki design, który doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń roboczą. 

2. Podstawka pod laptopa Fellowes Clarity 

Naszą kolejną propozycją, usytuowaną na miejscu drugim jest podstawka pod laptopa Fellowes Clarity. Jak sugeruje nam sama nazwa produktu, głównym jego wyróżnikiem na tle innych, jest minimalistyczny wygląd. Podstawka pod laptopa Fellowes została wykonana z trwałego przezroczystego akrylu, dzięki czemu produkt z łatwością wkomponuje się w każde miejsce pracy. Co więcej, podstawka ma możliwość regulacji zarówno wysokości, jak i kąta nachylenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować indywidualnie położenie ekranu monitora. 

 

1. Podstawka pod laptopa Fellowes Hana 

Naszym największym faworytem jest podstawka pod laptopa Hana, która występuje w dwóch wariantach kolorystycznych - białym i czarnym. Nowoczesny wygląd i drewnopodobna faktura sprawiły, że produkt znacząco wyróżnia się na tle konkurencji. Dodatkowo model Hana został wzbogacony w wiele udogodnień takich jak możliwość regulowania wysokości w zakresie od 10,2 cm do 40,6 cm oraz kąta nachylenia aż do 45 stopni. Co więcej, produkt wyposażono w system zarządzania okablowaniem, dzięki czemu zachowanie porządku w miejscu pracy nie będzie już nigdy problemem. Ergonomiczna podstawka pod laptopa Fellowes ma również 4 porty USB, co umożliwia nam proste podłączenie różnego rodzaju urządzeń.

  • Martyna 13.08.2021

    Podstawka pod laptop Fellowes Hana cóż za design jestem zakochana

  • Bożena 09.08.2021

    Ja nie wiem jak wcześniej pracowałam bez podstawki do laptopa

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki