Aktualności

Ranking najlepszych podstawek pod monitor - TOP 5

Ranking najlepszych podstawek pod monitor - TOP 5

Ranking najlepszych podstawek pod monitor

Podstawka pod monitor jest jednym z niezbędnych elementów wyposażenia w każdym miejscu pracy lub domowym biurze, gdzie odpowiednie ustawienie monitora względem wzroku odgrywa bardzo ważną funkcję, jeśli chodzi o komfort pracy. Ustawienie monitora na odpowiedniej wysokości znacznie odciąża nasz wzrok, dzięki czemu odczuwane zmęczenie jest mniejsze. Aby, wybrana przez nas podkładka pod monitor dobrze pełniła swoją funkcję, warto dokładnie zapoznać się z jej najważniejszymi parametrami takimi jak: tworzywo wykonania, możliwość regulacji podkładki, antypoślizgowa podstawa, czy inne dodatkowe funkcje. W związku z tym przygotowaliśmy krótkie zestawienie podkładek pod monitor, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów. Ranking najlepszych podstawek pod monitor Fellowes - zapraszamy! 

 

Podkładki pod monitor Fellowes - TOP 5 podkładek

 

5. Podstawa pod monitor FELLOWES Smart Suites 8020101: podstawka pod monitor z serii Smart Suites, to ekonomiczne rozwiązanie, które znajdzie swoje zastosowanie w każdym miejscu pracy, czy biurze. Półka na monitor pozwala na ustawienie monitora o wadze do 10 kilogramów oraz ustawienia trzech wysokości w zakresie od 100 mm do 130 mm, dzięki czemu możemy dokładnie dostosować wysokość podkładki do naszych spersonalizowanych oczekiwań. Całość dopełnia minimalistyczny design w odcieniach czarnym i szarym. 

4. Podstawa pod monitor i dokumenty FELLOWES Clarity 9731201: jedną z najpopularniejszych podkładek, która cieszy się dużą popularnością wśród klientów, jest podkładka Fellowes Clarity. Jedną z zalet produktu, jest przezroczysty kolor, który doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń biurową. Ogromnym udogodnieniem, jeśli chodzi o podkładkę tego typu jest możliwość ustawienia podkładki na 5 poziomach ze względu na wysokość w wariantach - 100 mm, 115 mm, 130 mm, 145 mm, 160 mm. 

3. Podstawa pod monitor FELLOWES I-Spire biała 9311102: podkładka pod monitor Fellowes I-spire, to produkt cieszący się dużą popularnością głównie ze względu na minimalistyczny design, który doskonale wkomponuje się w każda przestrzeń biurową. Odcienie bieli i szarości lub czerń - to właśnie w tych dwóch wariantach otrzymamy tę nowoczesną podkładkę. W odróżnieniu od wcześniej omawianych podkładek ten model nie ma możliwości regulacji wysokości. Mimo wszystko atrakcyjnie niska cena i elegancki wygląd sprawiają, że jest to produkt chętnie wybierany przez klientów

2. Podstawa pod monitor FELLOWES z szufladą/copyholderem 9169501: podkładka pod monitor Fellowes z szufladą cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pracowników biurowych. Rozwiązanie tego typu pozwala maksymalnie zaoszczędzić przestrzeń roboczą biurka. Dużą zaletą produktu jest możliwość ustawienia monitora o maksymalnej wadze do 36 kilogramów oraz ustawienia 5 różnych wysokości w zakresie od 64 mm do 165 mm. 

1. Podstawa pod monitor FELLOWES czarna 91450: podstawka Fellowes pod monitor w odróżnieniu od poprzednio wymienionych produktów została wzbogacona o możliwość obrotu podstawy o 45 stopni, co ułatwia ustawienie monitora pod odpowiednim kątem. Inną cechą szczególną produktu, jest możliwość regulacji wysokości w zakresie od 76 mm do 114 mm. 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki