Aktualności

Ranking najlepszych zakreślaczy biurowych

Ranking najlepszych zakreślaczy biurowych

Ranking najlepszych zakreślaczy biurowych

Zakreślacze biurowe są niezastąpionym wyposażeniem w każdym miejscu pracy i szkole. Przy użyciu tych niewielkich artykułów biurowych nasze codzienne notatki wyglądają bardziej estetycznie, a co za tym idzie, są również bardziej przyjazne dla oka. Co więcej, nie od dziś wiadomo, że przy użyciu kolorów zdecydowanie łatwiej przyswajamy wiedzę oraz zapamiętujemy najważniejsze informacje. Na rynku wyróżniamy wiele zakreślaczy od klasycznych neonowych po pastelowe, czy metaliczne. Jak w tak szerokiej ofercie znaleźć najlepszy zakreślacz? Wiemy, że to zadanie nie należy do najprostszych, w związku z czym na podstawie własnych doświadczeń postanowiliśmy stworzyć ranking pięciu najlepszych zakreślaczy biurowych. Chcielibyście poznać nasze typy? Zapraszamy! 

 

Zakreślacze STADETLER

 

 

5. Zakreślacz Staedtler TOPSTAR

Z wielkim trudem umieściliśmy zakreślacz Staedtler na piątym miejscu. Zakreślacz TOPSTAR bez dwóch zdań podbił nasze serca, jeśli chodzi o perfekcyjnie opracowane opakowanie i obudowę zakreślacza. Całość współgra z sobą w najmniejszym detalu. Granatowy klips, który ochrania ściętą końcówkę, jest dokładnie w takim samym kolorze, co napisy na obudowie zewnętrznej zakreślacza. Jak możemy zauważyć, producenci niewątpliwie zadbali o aspekt wizualny zakreślacza Staedtler. Co kryje się w jego wnętrzu? - nierozmazujący się tusz w pięknych żywych barwach. Przekonajcie się sami!


 

 

 

Zakreślacze BIC


 

 

 

 

 

 

4. Zakreślacz BIC pastel

Zakreślacz BIC pastel z całą pewnością powinien znaleźć się w każdym piórniku szkolnym! Delikatne pastelowe odcienie, zamknięte w poręcznej, niewielkich rozmiarów obudowie z całą pewnością przypadną każdemu do gustu. Co więcej, każdy zakreślacz BIC Pastel został wzbogacony o gumowany, ergonomiczny uchwyt, który umożliwia nam wygodne trzymanie zakreślacza w dłoni. Poszukujecie delikatnych, ciepłych odcieni? BIC pastel jest odpowiedzią na Wasze pytanie


 


 

 

 

Zakreślacze Faber-Castell

 

 

 

3. Zakreślacz Faber-Castell TEXTLINER 

Marki Faber-Castell z całą pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Faber-Castell, jako firma artystyczna dokłada wszelkich starań, aby ich produkty spełniały zarówno najwyższe standardy, jeśli chodzi o walory estetyczne, jak i jakościowe. Właśnie w ten sposób powstał zakreślacz Faber-Castell TEXTLINER, który występuje zarówno w kolorystyce pastelowej, jak i neonowej, dzięki czemu każdy z Was będzie w stanie stworzyć własną spersonalizowaną kolekcję kolorystyczną. Marka artystyczna, jako artykuł biurowy? Sami się przekonajcie! 


 

 

 

 

 

Zakreślacze Schneider JOB

 

 

 

 

2. Zakreślacz Schneider JOB

Na podium nie mogło zabraknąć wielokrotnie nagradzanych za design zakreślaczy Schneider JOB w kolorze neonowym i pastelowym, które podbiły serca pracowników biurowych na całym świecie. W tym miejscu koniecznie musimy wspomnieć, że zakreślacze Shneider JOB otrzymały nagrodę Reddot Design, która potocznie jest określana „Oscarem designu”. Oprócz wyjątkowego minimalistycznego wyglądu zewnętrznego, zakreślacze Schneider JOB cechują się wysoką jakością i dużą dostępnością kolorów. Koniecznie sprawdźcie, jak ten mały produkt może odmienić /Wasze notatki! 
 

 

 

 

 

 

 

Zakreślacze Stabilo Boss

1. Zakreślacze STABILO BOSS 

Bardzo długo zastanawialiśmy się, który produkt zasługuje na pierwsze miejsce, ponieważ każdy z powyższych charakteryzuje się czymś wyjątkowym i oryginalnym. Niemiecka marka STABILO przypadła nam do gustu w sposób szczególny, z uwagi na każdy detal. Oprócz perfekcyjnie zaprojektowanej obudowy, zakreślacze STABILO charakteryzują się naprawdę dużą dostępnością kolorów, zaczynając od neonowych, a kończąc na pięknych pastelowych barwach. Co więcej, zakreślacze STABILO mają wiele kolekcji o różnych wymiarach i kształtach. Według nas jest to jeden z decydujących aspektów, który pozwala nam na umieszczenie marki STABILO na pierwszym miejscu. Dzięki dużej ofercie zakreślaczy STABILO każdy jest w stanie stworzyć swoją własną kolekcję zakreślaczy o ulubionych kolorach! 


Sprawdź inne artykuły: 

  1.  Sprawdzone sposoby na szybkie i łatwe zapamiętywanie poprzez kolory

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki