Aktualności

Ranking najlepszych zakreślaczy biurowych - poznaj nasze propozycje!

Ranking najlepszych zakreślaczy biurowych - poznaj nasze propozycje!

Ranking najlepszych zakreślaczy biurowych - poznaj nasze propozycje!

Zakreślacze biurowe są produktami, które cieszą się dużą popularnością wśród pracowników biurowych na całym świecie. To właśnie przy ich pomocy możemy z łatwością podkreślać najważniejsze informacje, dzięki czemu nauka, czy zapamiętywanie najważniejszych informacji stają się znacznie łatwiejsze. Wybór odpowiedniego zakreślacza nie jest jednak tak łatwym zadaniem, jak mogłoby się nam wydawać. Ważne jest, aby wybrany przez nas zakreślacz był przede wszystkim wyposażony w tusz o najwyższej jakości, który nie będzie się rozmazywał, a co najważniejsze zachowa swój kolor przez jak najdłuższy czas. W związku z wieloma zapytaniami o najlepszy zakreślacz biurowy, przygotowaliśmy krótkie zestawienie najchętniej wybieranych produktów, co mamy nadzieję, ułatwi każdemu dokonanie udanego zakupu.

 

Zakreślacze biurowe - ranking TOP 5 produktów

5. Zakreślacz Stabilo Navigator: zakreślacz Stabilo Navigator nie rozmazuje się na papierze do faksu i ksero, co jest ogromną zaletą produktu. Inną cechą szczególną zakreślacza Navigator, jest ergonomiczny kształt oraz gumowych uchwyt, co znacznie ułatwia zakreślanie i odciąża nasze dłonie. Kieszonkowy zakreślacz o kształcie klasycznego długopisu, z łatwością możemy przechowywać w niewielkich miejscach (w torbie, piórniku, kieszeni)

4. Zakreślacz Stabilo Neon: zakreślacz kieszonkowy Stabilo Neon ze względu na swoje kompaktowe wymiary jest produktem niezwykle praktycznym. Warto podkreślić, że zakreślacze Stabilo występują w czterech najpopularniejszych neonowych odcieniach: zielonym, żółtym, pomarańczowym i różowym. Kieszonkowy zakreślacz o bardzo oryginalnym kształcie minimalistycznej tubki, z łatwością możemy przechowywać w niewielkich miejscach

3. Zakreślacz Schneider Job Pastel: innymi zakreślaczami, chętnie wybieranymi wśród klientów są niemieckie zakreślacze Schneider Job Pastel. Ogromną zaletą produktu jest duża dostępność zakreślaczy ze względu na kolorystykę. Oprócz zakreślaczy pastelowych w ofercie marki Schneider znajdziemy zakreślacze neonowe, jak i o odcieniach standardowych. Podkreślacz został wzbogacony w perfekcyjnie ściętą końcówkę, która umożliwia podkreślanie i zakreślanie w przedziale: 1-5 mm

2. Zakreślacz Pentel SL12: Pentel jest jedną z najpopularniejszych firm, która specjalizuje się w produkcji artykułów piśmienniczych. Niemiecki producent dba o nawet najmniejsze szczegóły, aby oferowane produkty spełniały jak najwyższe standardy jakości. Podkreślacz został wzbogacony o perfekcyjnie ściętą końcówkę, która umożliwia nam zarówno podkreślanie oraz zakreślanie w przedziale: 1,0 - 3,7 mm. Zakreślacz umożliwia nam nieprzerwane zaznaczanie tekstu aż do 155 m, co ma bezpośrednie na podwyższony komfort pracy z produktem. 

1. Zakreślacz Stabilo Boss: najpopularniejszym produktem wśród zakreślaczy jest zakreślacz Stabilo Boss. Nie bez powodu! Zakreślacz Stabilo Boss charakteryzuje się dużą dostępnością kolorów, dzięki czemu każdy bez problemu z łatwością znajdzie produkt, który spełni nasze wszystkie oczekiwania. Zakreślacz STABILO BOSS nie rozmazuje się na papierze do faksu i ksero. Dodatkowo podkreślacz został wzbogacony w perfekcyjnie ściętą końcówkę, która umożliwia podkreślanie i zakreślanie w przedziale: 2-5 mm. 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki