Aktualności

Segregator A4 - ranking najlepszych segregatorów biurowych sierpień 2021

Segregator A4 - ranking najlepszych segregatorów biurowych sierpień 2021

Segregator A4 - ranking najlepszych segregatorów biurowych sierpień 2021

Segregatory biurowe są niezastąpionym elementem wyposażenia w każdym biurze, czy gospodarskie domowym - wszędzie tam, gdzie dokumenty są przechowywane w sposób odpowiedzialny i uporządkowany. Dobrze zorganizowane biuro, to przede wszystkim te, w którym każdy pracownik wie, gdzie przechowywane są poszczególne dokumenty. Dlatego warto, aby wybrane przez nas segregatory były wytrzymałe i solidne, a ich cena spełniała oczekiwania każdego klienta. Na rynku jesteśmy w stanie wyróżnić wiele marek, które w swojej ofercie mają segregatory różnych formatów, jednak naszym zdaniem tylko kilku producentów zasługuje na szczególne wyróżnienie. W tym krótkim artykule przyjrzymy się bliżej segregatorom i wyselekcjonujemy TOP 3 najlepszych modeli! 

 

Segregatory biurowe A4 ranking

W naszym rankingu, zwróciliśmy szczególną uwagę na konkretne modele segregatorów. Sprawdźcie, które modele segregatorów A4, sprzedają się najlepiej w tym roku!

 

A4 segregatory ranking TOP 3:

  • Miejsce 3 - segregator A4 BANTEX Budget: klasyczny segregator biurowy Bantex cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Cena segregatorów Bantex jest bardzo atrakcyjna w stosunku do oferty konkurencji. Jako cechę charakterystyczną produktu, śmiało możemy podać bogatą kolorystykę, która skradła serce niejednego klienta. Wśród chętnie wybieranych kolorów wyróżniamy takie odcienie jak biały, żółty, zielony, szary, niebieski, pomarańczowy, fioletowy i wiele więcej. Oprócz kolorystyki obowiązkowo powinniśmy zwrócić również uwagę na detale produktu, a mianowicie na wykończenie segregatorów Bantex A4. Segregatory biurowe mają krawędzie wzmocnione metalową szyną, dwa okute otwory na przedniej okładce, z zewnątrz zostały oklejone folią PP, zabezpieczająca segregator przed zabrudzeniem, a od wewnątrz mają trwałą wyklejkę papierową - wszystkie te cechy, przyczyniły się do ogromnej popularności produktu - sprawdźcie sami! 

  • Miejsce 2 - segregator LEITZ Active WOW 180: miejsce 2 bez chwili zawahania się przyznajemy marce Leitz, której produkty zasługują na szczególne wyróżnienie. Segregator Leitz Active Wow jest produktem z klasy premium, który oprócz wyjątkowych, żywych barw i modnego wzoru na okładce zewnętrznej, został wzbogacony w wiele udogodnień takich, jak kieszenie samoprzylepne w wewnętrznej stronie okładki, uchwyt na długopis i linijkę oraz etykietę do opisywania zawartości segregatora. Co więcej, segregator dźwigniowy Leitz ma dodatkowe zabezpieczenie dokumentacji, w formie zewnętrznego zapięcia, dzięki czemu możemy być pewni, że zawartość segregatora jest właściwie zabezpieczona. 

  • Miejsce 1 - segregator Esselte No. 1: na pierwszym miejscu zdecydowanie umieściliśmy nasz ulubiony model segregatora - Esselte No. 1, który z całą pewnością jest doskonale znany wśród wszystkich pracowników biurowych. Nie bez przyczyny! Segregatory Esselte No. 1 to jakość sama w sobie. Precyzyjnie okute metalowe krawędzie, elegancki otwór na palce, wymiennie etykiety, bogaty wybór kolorów, szerokości grzbietów, unikatowy od lat ulepszany mechanizm No. 1 - to wszystko i znacznie więcej przyczyniło się do sukcesu segregatorów Esselte! Jeśli do tej pory nie mieliście okazji przetestować segregatorów Esselte, to mamy nadzieję, że ten ranking będzie wystarczająco silnym impulsem do zmiany!

  • Wojciech 26.08.2021

    Segregator Esselte No 1 to mój zdecydowany faworyt

  • Patrycja 26.08.2021

    Zabrakło Donau Master przecież to klasy jest

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki