Aktualności

Świąteczne prezenty dla Niej - wyselekcjonowane artykuły biurowe

Świąteczne prezenty dla Niej - wyselekcjonowane artykuły biurowe

Świąteczne prezenty dla Niej - wyselekcjonowane artykuły biurowe

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi większość z nas stanie przed niełatwym zadaniem, jakim jest zakup świątecznych prezentów. Liczne ofert zalewają nas z każdej strony, jednak wybór produktu oryginalnego i niestandardowego wcale nie jest tak prosty, jak mogłoby się nam z pozoru wydawać. W związku z tym przygotowaliśmy propozycje prezentów świątecznych dla kobiet, które na co dzień pracują w biurze, ponieważ z tymi produktami ich codzienna praca stanie się znacznie łatwiejsza! Jeśli więc poszukujesz prezentu dla koleżanki z pracy lub Wasza kobieta pracuje w biurze, to ten krótki artykuł okaże się niezwykle pomocy, zapraszamy! 
 

Prezenty na Boże Narodzenie - propozycje dla Niej 

Tak jak wspomnieliśmy na wstępie - wybór prezentu świątecznego nie należy do najłatwiejszych zadań. Dlatego też przygotowaliśmy zestawienie pięciu produktów, które naszym zdaniem przypadną do gustu niemalże każdej kobiecie. 

Świąteczne prezenty - poznaj nasze propozycje: 

 • Notes Moleskine: notesy Moleskine są doskonałą propozycją na prezent dla każdej osoby, która  ceni dobrą organizację. Przy pomocy tego niewielkiego artykułu biurowego możemy z łatwością zapisać najważniejsze informację, dzięki czemu wszystko to, co najważniejsze zawsze będzie znajdowało się na wyciągnięciu naszej ręki. Ogromną zaletą notatników Moleskine jest duża dostępność zarówno, jeśli chodzi o wymiary, jak i kolory. Najczęściej jednak spotkamy się z notatnikami o klasycznych kolorach: czarnym, czerwonym lub granatowym. Ponadto każdy notes został wyposażony w zakładkę, która ułatwia oddzielanie od siebie poszczególnych stron notatnika. Dodatkowo niektóre notatniki wyposażono w kieszeń na tylnej okładce, która świetnie sprawdzi się w przechowywaniu mniejszych notatek, czy wizytówek.
   
 • Kalendarz: grudzień, to ostatni moment, aby podarować komuś w prezencie kalendarz na 2023 rok. Jeśli, więc wiemy, że osoba, której planujemy kupić prezent, ma dużo obowiązków i co najważniejsze lubi mieć wszystko zaplanowane, to zdecydowanie warto, abyśmy rozważyli zakup kalendarza z plenerem. Inną zaletą produktu, jest duży wybór produktów, jeśli chodzi o kolorystykę i wymiary, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie produkt idealnie dostosowany do indywidualnych oczekiwań zarówno jakościowych, jak i cenowych. 
   
 • Podnóżek biurowy: innym produktem, który okaże się niezwykle pomocny w pracy każdego pracownika biurowego, jest podnóżek biurowy Fellowes. Ten niewielki dodatek nie tylko doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń, ale przede wszystkim zadba o zdrowie i samopoczucie osoby, którą tym prezentem obdarujemy. Podnóżki biurowe pomagają w zachowaniu optymalnej pozycji siedzącej, dzięki czemu nie tylko nasze nogi są odciążone, ale również kręgosłup. Ponadto regularne stosowanie podnóżków biurowych poprawia krążenie krwi,  co zapobiega obrzękom nóg. 
   
 • Pióro wieczne: inną propozycją prezentu świątecznego, który prawie zawsze będzie trafny, jest pióro wieczne. Jeśli osoba, której planujemy podarować prezent lubi pisać lub w swojej pracy musi podpisywać dokumenty, to ten pomysł z całą pewnością będzie strzałem w dziesiątkę! Warto również wspomnieć, że na rynku wyróżniamy wielu producentów, którzy mają nam do zaoferowania produkty o zróżnicowanych cenach i jakości, dzięki czemu zakup odpowiedniego pióra nie powinien stanowić większego problemu. Dobre pióro wieczne zakupimy w przedziale cenowym od 100 do 1000 złotych.
   
 • Słodki upominek: coś słodkiego zawsze będzie doskonałym uzupełnieniem do prezentu. Dlatego szczególnie warto, abyśmy rozważyli dołożenie do paczki prezentowej Ptasiego Mleczka, czy Merci. Jeśli wiemy, że osoba, której planujemy zrobić prezent, nie lubi słodyczy, to ciekawą alternatywą może być kawa lub herbata.

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki