Aktualności

Szkicowniki Moleskine - zadbaj o swój warsztat artysty

Szkicowniki Moleskine - zadbaj o swój warsztat artysty

Szkicowniki Moleskine - zadbaj o swój warsztat artysty

Notesy do szkicowania Moleskine są produktami, które znacząco wyróżniają się na tle konkurencji. Przy pomocy szkicowników Moleskine możemy skutecznie uwiecznić, wszystko to, co przyjdzie nam na myśl. Oferta notatników Moleskine jest rozbudowana i nie każdy szkicownik, jest dokładnie taki sam. Już na wstępie warto, abyśmy poznali podstawowe rodzaje szkicowników, co umożliwi nam wybór produktu, który będzie najlepiej dostosowany do naszych oczekiwań. W związku z ogromnym zainteresowaniem szkicownikami Moleskine postanowiliśmy wyróżnić produkty, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów. 
 

Szkicownik Moleskine - najważniejsze parametry

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, poszczególne modele szkicowników Moleskine różnią się między sobą, jest to ogromna zaleta, ponieważ wielowariantowość produktu umożliwia nam indywidualne dobranie notesu. Na które parametry szkicownika powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, zanim zdecydujemy się na zakup? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania! 

 

Sketchbook Moleskine - cechy produktu: 

 • Format: ważnym elementem, jeśli chodzi o szkicowniki, jest format papieru. Format papieru to element odpowiedzialny za rozmiar naszego szkicownika. Im mniejszy szkicownik, tym łatwiejszy będzie jego transport, a co z tym się wiąże, będziemy mieć zawsze go pod ręką. Z kolei szkicowniki Moleskine o formacie A4, będą doskonałym rozwiązaniem, jeśli chodzi o prace plastyczne tworzone w zaciszu domowym. 
 • Rodzaj kartek: rodzaj kartek jest jednym z najważniejszych parametrów. W podstawowym podziale wyróżniamy kartki w kratkę, gładkie, czy w linie. Producenci marki Moleskine, pokusili się o poszerzenie oferty o szkicowniki w kropki. 
 • Ilośc stron: ilość stron, jest współczynnikiem odpowiedzialnym za grubość szkicowników. Im mniejsza ilość stron, tym lżejszy będzie szkicownik, a co za tym jego transport stanie się bardziej komfortowy. Z drugiej strony większa ilość stron, umożliwi nam niekończącą się radość tworzenia. Wybór należy jedynie do nas samych! 
 • Oprawa: w podstawowym podziale szkicowniki Moleskine dzielą się na oprawione w twardą lub miękką oprawę.
 • Typ kartek: niektóre szkicowniki Moleskine zostały wyposażone w wodoodporne karki, co jest szczególnie doceniane, jeśli chodzi o tworzenie rysunków za pomocą farb lub kredek, czy pisaków akwarelowych. Rysunki powstałe na tego typu papierze, charakteryzują się dużą odpornością na wytarcie i rozmycie, dzięki czemu mamy gwarancję, że nasze malunki nie ulegną zniszczeniu. 
   

Moleskine szkicownik - popularne modele

Znając najważniejsze parametry produktów, śmiało możemy przyjrzeć się popularnym modelom szkicowników Moleskine, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów.

 

Szkicowniki Moleskine - wybierz swój ulubiony model:

 • Szkicownik Moleskine L 13x21cm 
 • Skicownik Moleskine Square 19x19cm 
 • Sketchbook + kredki akwarelowe 
 • Szkicownik Moleskine P 9x14cm 72 strony czarny 
 • Szkicownik Moleskine A4 twardy 96 stron czarny 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki