Aktualności

TOP 5 ergonomicznych dodatków, których nie może zabraknąć w Twoim biurze

TOP 5 ergonomicznych dodatków, których nie może zabraknąć w Twoim biurze

TOP 5 ergonomicznych dodatków, których nie może zabraknąć w Twoim biurze 

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak w prosty sposób można podnieść komfort pracy siedzącej? Wbrew pozorom pozycja siedząca, która wydaje się komfortowa i wygodna po dłuższym czasie może powodować wiele problemów, takich jak bóle kręgosłupa, karku, nóg i wiele więcej dolegliwości. Co ciekawe, niewielu pracowników wie, jak w prosty i szybki sposób można zapobiec powstawaniu wyżej wymienionych problemów. Z pomocą nadchodzą biurowe artykuły ergonomiczne marki Fellowes. Które z nich okażą się niezbędne, aby jak najdłużej utrzymać dobre samopoczucie? W tym krótkim artykule przedstawimy zestawienie TOP 5  artykułów ergonomicznych, które warto poznać!

 

Ergonomia w miejscu pracy - TOP 5 produktów 

Ergonomiczne stanowiska pracy stają się coraz bardziej popularną formą organizacji biura. Duża część pracowników i pracodawców zaczyna rozumieć, jak ważną rolę w wydajności oraz samopoczuciu odgrywa aspekt ergonomiczny.

 

Ergonomiczne akcesoria - ranking: 

1. Podnóżek biurowyjeśli zmagacie się z częstymi skurczami, opuchniętymi stopami i nogami, czy bólem kolan, to koniecznie powinniście zaopatrzyć się w podpórkę pod nogi. Ten niewielki dodatek w dużym stopniu przyczyni się do poprawy ogólnego samopoczucia. Warto pamiętać, że niektóre podnóżki zostały wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak wypuklenia masujące stopy, czy system podgrzewający lub chłodzący.

2. Podstawka pod monitorpodstawka pod monitor jest kolejnym elementem wyposażenia biura, o którym warto pamiętać. Jej brak może powodować niekontrolowane garbienie się oraz opuszczanie wzroku w dół, co w rezultacie będzie powodować nie tylko bóle pleców i karku, ale również podwyższone przemęczenie oczu. Podpórka pod monitor lub laptopa bez dwóch zdań zajmuje bardzo wysoką pozycję, jeśli chodzi o samopoczucie pracowników.

3. Podkładka pod nadgarstek do klawiaturypracownicy, którzy w swoich codziennych obowiązkach często używają klawiatury, są narażeni na bóle i kontuzje nadgarstków. Można temu zapobiec w naprawdę bardzo szybki i prosty sposób. Wystarczy, że zaopatrzymy się w podkładkę pod nadgarstki, która umożliwia zachowanie równej wysokości pomiędzy klawiaturą a blatem biurka, co zmniejsza do minimum napięcie mięśni rąk i dłoni. 

4. Podpórka pod plecypodpórka pod plecy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które zmagają się z bólami kręgosłupa spowodowanymi pracą w pozycji siedzącej. Ergonomiczna podpórka pod plecy pomoże nam w zachowaniu optymalnej postawy ciała przez długie godziny, dzięki czemu unikniemy garbienia się, a nasze plecy będą odprężone. 

5. Mata antyzmęczeniowa do pracy na stojąco: coraz większa część pracowników biurowych, decyduje się na łączenie siedzącego trybu pracy ze stojącym. Bardzo pomocnym dodatkiem ergonomicznym, w takiej sytuacji może okazać się mata antyzmęczeniowa, która dzięki specjalnej konstrukcji odciąża kręgosłup i stopy. Miękka piankowa podstawa o grubości 1,5 cm zapewni wielogodzinny komfort nogom i kręgosłupowi, a fazowane ukośnie krawędzie uchronią nas przed przypadkowym potknięciem.

Fellowes - kilka słów o producenci artykułów ergonomicznych

Firmę Fellowes założył w 1917 roku Harry Fellowes. Obecnie marka ta jest głównym producentem artykułów, mających na celu poprawę jakości pracy zarówno w biurze, jak i w domu. Szeroka oferta marki Fellowes obejmuje akcesoria ergonomiczne, artykuły do archiwizacji dokumentów, niszczarki, laminatory oraz wiele innych urządzeń i artykułów biurowych. Do najważniejszych wartości cenionych przez markę należą rzetelność oraz pasja. Dzięki takiemu podejściu produkty Fellowes zaskakują swoich użytkowników najwyższą jakością, oryginalnym nowoczesnym wzornictwem oraz niezawodnym działaniem. Zastosowane w produktach Fellowes innowacyjne rozwiązania sprawiają, że marka ta jest dzisiaj doceniana na całym świecie.

  • Gabi 30.08.2021

    To prawda Fellowes ma świetne akcesoria ergonomiczne

  • Tomasz 30.08.2021

    Osobiście nie wyobrażam sobie pracy bez podnóżka biurowego!

  • Patrycja 29.08.2021

    Podstawa pod monitor Fellowes to mój najlepszy zakup w tym roku!

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki