Aktualności

TOP 5 przedmiotów usprawniających komunikację w biurze

Komunikacja to podstawa w odpowiednio funkcjonującej firmie. Informację, które przekazujemy pracownikom muszą do nich szybko dotrzeć nie będąc po drodze zmieniane. Warto więc zadbać o to aby firma była wyposażona w przedmioty usprawniające komunikację. Oto nasze TOP 5:

Tablice informacyjne

Podstawą komunikacji w biurze jest tablica korkowa bądź suchościeralno-magnetyczna. Ogólnodostępna tablica jest miejscem, w którym każdy pracownik może zostawić kartkę z wiadomością innemu pracownikowi. Na tablicy suchościeralno-magnetycznej można te informacje bezpośrednio zapisać lub przymocować za pomocą magnesów.

Markery suchościeralne, magnesy oraz gąbka do ścierania

Jak już zakupimy do biura tablicę sucho-ścieralną, trzeba zainwestować również w markery aby mieć czym po niej pisać. Pamiętajmy, aby kupić te suchościeralne i położyć je bardzo blisko tablicy tak, żeby rzucały się w oczy. Jest to bardzo ważne, żeby rozkojarzony pracownik nie użył permanentnego markera, którego się już nie zmyje. Magnesy pomogą w przymocowaniu na tablicy suchościeralno-magnetycznej ważne informacje. Gąbka przyda się do wycierania tablicy i dbania o jej wygląd.

Bloczki samoprzylepne lub zakładki indeksujące

Bloczek samoprzylepny to produkt niezwykle ułatwiający pracę. Dzięki kolorowym bloczkom można zostawić w bardzo widoczny sposób ważne wiadomości dla współpracowników. Na pewno je zobaczą. Ponadto, kolorowe bloczki są dobre do zapisywania sobie najważniejszych informacji, o których musimy pamiętać oraz tych, które są priorytetowe i ważne do zrobienia. Do wyboru jest wiele kolorów – żółte, zielone, czerwone, niebieskie, fioletowe, pomarańczowe i wiele innych. Zakładki indeksujące umożliwią zaznaczenie ważnych informacji np. w dokumentach. Możliwe jest ich wielokrotne przeklejanie dzięki czemu zwiększają swoją funkcjonalność.

Foliopisy i markery CD

Ważne jest aby dobrze opisywać swoje dokumenty, najlepiej już na okładce. Przeglądanie zarówno stosów dokumentów papierowych jak i płyt CD jest bardzo czasochłonne. W obu tych przypadkach pomocne będą foliopisy i markery CD. Można jest wykorzystać do opisywania plastikowych okładek, foliowych koszulek czy też teczek.

Zakreślacze i cienkopisy

Żeby dodatkowo zwrócić uwagę na ważne informacje, które zostawiamy warto napisać je w kolorze. Do tego przydadzą się kolorowe zakreślacze i cienkopisy, dostępne we wszystkich możliwych kolorach.

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki