Aktualności

Trymer do cięcia papieru - ranking najlepszych trymerów biurowych

Trymer do cięcia papieru - ranking najlepszych trymerów biurowych

Trymer do cięcia papieru - ranking najlepszych trymerów biurowych

Trymer do cięcia papieru jest produktem niezastąpionym nie tylko w biurach, ale również w wielu instytucjach, czy gospodarstwach domowych. Przy pomocy niewielkiego urządzenia, jakim jest trymer do cięcia papieru, możemy precyzyjnie i szybko ciąć zarówno małe, jak i duże ilości papieru, co jest niezwykle użyteczne, podczas pracy z dokumentami. Jednak już na wstępie należy zaznaczyć, że nie każdy trymer biurowy jest dokładnie taki sam, poszczególne modele różnią się między innymi formatem, ilością ciętego papieru oraz funkcjonalnością. W związku z dużym zainteresowaniem trymerami do papieru przygotowaliśmy krótkie zestawienie produktów, które cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów, co z całą pewnością dla wielu, ułatwi zakup konkretnego produktu. 
 

Trymer biurowy do cięcia papieru - podstawowe informacje

Zanim zdecydujemy się na zakup trymera do papieru warto, abyśmy zapoznali się z najważniejszymi parametrami konkretnego modelu. Wiedza ta umożliwi nam zakup produktu, który będzie najlepiej dostosowany do naszych oczekiwań.

 

Trymer do papieru - ważne parametry:

  • Format dokumentu: koniecznie musimy sprawdzić, jakie formaty obsługuje wybrane przez nas urządzenie. Najpopularniejszymi z dostępnych zdecydowanie są: trymery do papieru A3 i trymery A4
  • Ilość ciętych kartek: ta kwestia jest szczególnie istotna, jeśli chodzi o zastosowanie: dom czy biuro, ponieważ w biurze będziemy ciąć zdecydowanie większe ilości arkuszy papieru niż w domu. 
  • Miarka cięcia: funkcja umożliwia nam cięcie dokumentów pod dowolnym kątem i w wybranym przez nas miejscu.
  • Blokada rozmiaru cięcia: opcja ta będzie doskonałym rozwiązaniem, jeśli chodzi o cięcie wielu dokumentów tego samego formatu. Zastosowanie blokady rozmiaru to funkcja, która oszczędzi nasz czas i nakład pracy.
  • Ergonomiczna konstrukcja: trymer do papieru, który charakteryzuje się ergonomiczną konstrukcją, jest łatwy w obsłudze. Produkt tego typu odciąży nasze dłonie podczas wysokonakładowej pracy, dzięki czemu unikniemy ryzyka powstania kontuzji ergonomicznych.
  • Rodzaj ciętego materiału: warto, abyśmy sprawdzili, jakie tworzywa są obsługiwane przez konkretnie wybrany przez nas trymer biurowy, ponieważ część produktów dodatkowo obsługuje takie materiały, jak folia, karton, czy papier fotograficzny.

Jeśli już znamy wszystkie najważniejsze parametry produktu, to z łatwością każdy będzie w stanie ocenić trafność przygotowanego przez nas rankingu trymerów do papieru. 

Trymer biurowy - TOP 5 ranking 

5. Trymer Fellowes Electron A3: trymer Fellowes Electron, jest w stanie przeciąć jednorazowo do 10 arkuszy papieru. Produkt charakteryzuje się dużą wytrzymałością i trwałością. Dodatkowo urządzenie wzbogacono o docisk papieru i miarki cięcia.

4. Trymer Fellowes Neutron Plus A4: trymer cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia techniczne. Dodatkowo trymer wyposażony jest w kasety SafeCut, które gwarantują bezpieczne użytkowanie. Wykonane ze stali nierdzewnej ostrze trymera pozostaje cały czas w osłonie kasety i wysuwane jest jedynie w chwili cięcia.

3. Trymer Fellowes Atom A3: trymer Fellowes Atom A3 został przystosowany do cięcia papieru o formacie A3 i mniejszym. Trymer podobnie jak i inne modele marki Fellowes został wyposażony w kasety bezpieczeństwa, docisk papieru oraz miarki cięcia, co ułatwia pracę z urządzeniem. 

2. Trymer ARGO A3 RPT-520: trymer Argo jest urządzeniem wyjątkowo estetycznym. Niebieskie odcienie urządzenia doskonale wkomponują się w każdą przestrzeń biurową. Oprócz aspektów wizualnych trymer ma wiele dodatkowych funkcji, takich jak możliwość jednorazowego cięcia aż do 20 arkuszy papieru oraz docisk papieru ułatwiający precyzyjną pracę. 

1. Trymer KOBRA 1000R: trymer Kobra został wyposażony w ostrza do cięcia prostego, za pomocą których może przecinać arkusze papieru o formacie A2 i mniejszym. Oprócz podstawowych funkcji trymer wyposażono w miarki cięcia, za pomocą których możemy ciąć dokumenty pod konkretny format papieru. 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki