Aktualności

Uniwersalne pomysły na prezent pod choinkę - dla Niej i dla Niego

Uniwersalne pomysły na prezent pod choinkę - dla Niej i dla Niego

Uniwersalne pomysły na prezent pod choinkę - dla Niej i dla Niego

Do świąt Bożego Narodzenia pozostało naprawdę mało czasu. W związku z tym, jeśli jeszcze nie zakupiliśmy prezentu świątecznego, to przed nami ostatni dzwonek! Przygotowaliśmy krótkie zestawienie najciekawszych pomysłów na prezent bożonarodzeniowy, co mamy nadzieję, doskonale wpasuje się w gusta większej grupy odbiorców. Artykuły ergonomiczne Fellowes, są eleganckie i użyteczne, dzięki czemu produkt nie tylko doskonale wpasuje się w gusta odbiorców, jeśli chodzi o aspekt wizualny, ale również, jest w stanie realnie wpłynąć na zdrowie i samopoczucie osoby obdarowanej prezentem. Dlatego też przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych propozycji prezentów, które będą doskonałym pomysłem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Artykuły ergonomiczne Fellowes - poznaj nasze propozycje, zapraszamy! 
 

Ergonomiczny prezent Fellowes - nasze propozycje

Prezenty ergonomiczne, to doskonały pomysł na upominek pod choinkę dla każdego pracownika biurowego. Przy pomocy niewielkich dodatków ergonomicznych możemy zadbać o zdrowie naszych najbliższych, ponieważ długie godziny spędzane przed ekranem monitora mają negatywny wpływ na samopoczucie i zdrowie, co może prowadzić do powstawania poważnych kontuzji ergonomicznych takich, jak bóle kręgosłupa, cieśnie nadgarstka i inne. Dlatego też przygotowaliśmy krótkie zestawienie najciekawszych prezentów ergonomicznych, które z całą pewnością przypadną do gustu szerszej grupie odbiorców. 
 

Artykułu ergonomiczne - pomysły na prezent pod choinkę:

  • Podnóżek biurowy: podnóżek biurowy jest doskonałym pomysłem na prezent dla każdej osoby, która spędza długie godziny w pozycji siedzącej. Podnóżek ergonomiczny w dużym stopniu odciąża nasze nogi i usprawnia krążenie, dzięki czemu maksymalnie ograniczmy ryzyko występowania kontuzji ergonomicznych. Dodatkowo duża część podnóżków Fellowes została wyposażona w dodatkowe funkcje takie, jak ogrzewanie lub chłodzenie, co jest szczególnie doceniane, gdy na zewnątrz występują skrajne temperatury. Nowoczesny design i funkcjonalność - poznaj podnóżki biurowe Fellowes szyte na miarę każdej potrzeby.
     
  • Podkładki pod mysz i klawiaturę: podkładki pod mysz i klawiaturę Fellowes cieszą się dużą popularnością wśród klientów biurowych na całym świecie. Wyjątkowe wzory i wysoka jakość produktów sprawiają, że każda osoba, obdarowana tego typu prezentem będzie zachwycona! Warto również dodać, że oprócz uniwersalnych podkładek pod myszkę lub klawiaturę w ofercie producenta Fellowes znajdziemy również produkty ergonomiczne, które zostały specjalnie wyprofilowane, w taki sposób, aby maksymalnie odciążyć nadgarstki.
     
  • Podpórka pod plecy: podpórka pod plecy Fellowes będzie idealnym pomysłem na prezent dla każdej osoby, która na co dzień pracuje w pozycji siedzącej. Udogodnienie w postaci podpórka pod plecy odciąża kluczowe do komfortowego funkcjonowania partie kręgosłupa, co zdecydowanie minimalizuje ryzyko powstawania bóli kręgosłupa. Marka Fellowes oferuje nam podpórki o różnych wymiarach i zastosowaniu - część z nich została zaprojektowana tylko i wyłącznie z myślą o odcinku lędźwiowym kręgosłupa, inne z myślą o całym kręgosłupie
     
  • Podstawka pod laptopa: ergonomiczna podstawka pod laptopa jest produktem, który cieszy się dużą popularnością każdej osoby, niezależnie od wykonywanego zawodu. Dlatego, jeśli osoba, której planujemy podarować prezent, nie pracuje w biurze, ale wiemy, że ma laptopa, to z całą pewnością będzie to trafny pomysł. Podstawka pod laptopa Fellowes występuje w różnych wariantach, jeśli chodzi kolorystykę, dzięki czemu możemy spersonalizować podstawkę ze względu na preferencje osoby, której chcemy podarować prezent.

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki