Aktualności

Urządzenia na lato, które powinny znaleźć się w każdym biurze - poznaj nasze propozycje

Urządzenia na lato, które powinny znaleźć się w każdym biurze - poznaj nasze propozycje

Urządzenia na lato, które powinny znaleźć się w każdym biurze - poznaj nasze propozycje

Nadchodzące lato zapowiada się upalnie, a praca przy biurku nie należy do najłatwiejszych, gdy temperatura sięga 30 stopni. Czy istnieją dodatki biurowe, które są w stanie podnieść komfort pracy w nadchodzących ciepłych dniach? Z łatwością jesteśmy w stanie wyróżnić topowe produkty, które są biurowym must have na nadchodzące lato! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. 

 

Wentylator biurkowy

Dla wielu osób skupienie uwagi, podczas wysokich temperatur jest niemałym wyzwaniem. Nie każdy pracownik biurowy ma taki komfort, że w jego miejscu pracy znajduje się klimatyzacja. Doskonałym rozwiązaniem takiej sytuacji będzie niewielka inwestycja w wentylator biurkowy. Wentylator na biurko to nic innego, jak mały wiatrak, który możemy umieścić na biurku, dzięki czemu zapewnimy sobie stałe chłodzenie, przy niedużej inwestycji. Cena wiatraków na biurko mieści się w przedziale cenowym od 75 złotych za wentylator biurkowy do 100 złotych za duży wiatrak stojący. 

Wentylator biurkowy, jaki model wybrać?

  • Wentylator, wiatrak biurkowy Sencor SFE 3027WH 
  • Wentylator, wiatrak stojący Sencor SFN 4047WH
  • Wentylator, wiatrak biurkowy Sencor SFE 2311BK 

 

Podnóżek biurowy

Wysokie temperatury są również dużym obciążeniem dla naszych nóg i stóp. W tym wypadku doskonałym rozwiązaniem okaże się zakup ergonomicznego podnóżka biurowego Fellowes. Podnóżek biurowy to nie tylko doskonały produkt, jeśli chodzi o kwestie zdrowotne, ponieważ jak wiemy, podnóżki biurowe pomagają nam w zachowaniu prawidłowej postawy ciała, przez co bezpośrednio ich stosowanie przyczynia się do poprawy krążenia nóg. Jednak stosowanie podnóżka biurowego niesie za sobą znacznie więcej korzyści, szczególnie w letnie upalne dni. 

Podnóżki biurowe Fellowes - korzyści stosowania latem:

  • Niektóre modele podnóżków biurowych Fellowes sprawdzą się zarówno w upalne lato, jak i chłodniejsze dni, dzięki możliwości regulacji temperatury
  • Większość podnóżków biurowych ma możliwość regulacji wysokości i kąta nachylenia, dzięki czemu mamy możliwość dowolnego ułożenia stóp
  • Część podnóżków biurowych została wyposażona w specjalną powierzchnię z wypustkami umożliwiającą masaż stóp
  • Powierzchnia podnóżka Fellowes Microban Office Suites zawiera antybakteryjną powłokę MICROBAN przeznaczoną do zwalczania niekontrolowanego rozwoju szkodliwych drobnoustrojów np. bakterii powodujących odbarwienia lub nieprzyjemny zapach. Wysokie temperatury mogą powodować większą potliwość, toteż ten model podnóżka okaże się niezastąpionym dodatkiem w codziennej pracy. 

 

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza jest naszą ostatnią propozycją produktów na lato, które przyczyniają się do poprawy komfortu pracy. W miejscach pracy, gdzie ochładza się pomieszczenia przy pomocy klimatyzacji, powietrze jest suche i nie zawsze najwyższej jakości. Oczyszczacze powietrze oprócz funkcji redukcji drobnoustrojów i wirusów z powietrza, przyczyniają się również do nawilżenia powietrza, które latem jest wyjątkowo suche.  

 

Oczyszczacze powietrza - jaką markę wybrać?

  • Ewa 16.08.2021

    Oczyszczacz powietrza Sencor jest świetny! Zupełnie inny komfort użytkowania!

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki