Aktualności

Wymiary kartki w formacie A5 w centymetrach

Wymiary kartki w formacie A5 w centymetrach

Wymiary kartki w formacie A5 w centymetrach

Jakie wymiary ma kartka A5? To pytanie jest jednym z najczęściej pojawiających się wśród internautów, którzy szukają odpowiedzi na pytania dotyczące wymiarów różnych formatów kartek papieru. Aby, ułatwić Wam to zadanie przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym dokładnie opiszemy wymiary kartki A5 nie tylko w centymetrach, ale również w innych jednostkach miary, co może okazać się niezwykle pomocne! Wymiar kartki A5 - wszystko, co warto wiedzieć, zapraszamy! 
 

Rozmiar kartki A5 - ile cm ma kartka A5? 

Jedną z najpopularniejszych jednostek miary, która jest wykorzystywana do określania długości, są cm. W związku z tym w pierwszej kolejności postanowiliśmy podać wymiary kartki A5 w cm. 

  • Kartka A5 wymiary cm: 21x14,8 cm

Zaraz po cm, najpopularniejszą jednostką miary, jeśli chodzi o określanie wymiarów kartki są, mm. 

Kartka A5 - wymiary mm: 210x148 mm


Jak możemy z łatwością zaobserwować, rozmiary kartki A5 możemy wyrazić za pomocą wielu jednostek miary - cm i mm, to tylko jedne z najpopularniejszych z nich. Jeśli interesuje Was jakie wymiary ma A5 kartka, to zachęcamy do zapoznania się z artykułem „Jak wygląda kartka A5”, gdzie dokładnie omawiamy wszystkie wielkości kartki A5 oraz jej cechy fizyczne, jak np. gramatura papieru. 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki