Aktualności

Wyprawka studenta - sprawdź, czy masz już wszystko!

Wyprawka studenta - sprawdź, czy masz już wszystko!

Wyprawka studenta - sprawdź, czy masz już wszystko! 

Studencki rok szkolny rozpocznie się lada moment. Część osób po raz pierwszy będzie musiało zmierzyć się z wyzwaniem, jakim są studia, a nie ulega wątpliwościom, że te zdecydowanie różnią się od liceum. Aby zaoszczędzić sobie stresu, warto odpowiednio przygotować się do nadchodzącego semestru! W jakie artykuły biurowe należy się zaopatrzyć, aby ograniczyć stres związany ze studiami do minimum? - podpowiemy, które artykuły biurowe powinny się znaleźć na waszej liście MUST TO BUY! 

Artykuły biurowe - o nich trzeba pamiętać

Każdy student doskonale wie, jak ważne jest sporządzanie czytelnych i zrozumiałych notatek, szczególnie że wielu wykładowców nie udostępnia studentom prezentacji. Ma to na celu wymuszenie na studentach notowania i uważnego słuchania, dlatego też obowiązkowo powinniśmy zaopatrzyć się w notatnik i artykuły piśmiennicze, które są niezbędne do wykonywania czytelnych notatek.

W które artykuły papiernicze i piśmiennicze warto się zaopatrzyć? 

  • Wkłady do segregatorawyjątkowo ciekawą alternatywą dla zeszytów i notatników, jest zaopatrzenie  się we wkłady do segregatora. Takie rozwiązanie umożliwi nam notowanie każdego z wykładów w jednym miejscu, abyśmy następnie po zakończonym dniu, mogli posegregować notatki do poszczególnych koszulek na dokumentyNastępnie, całość umieszczamy w segregatorze. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy wszystkie notatki w jednym miejscu, a co najważniejsze - wszystko jest posegregowane!
  • Teczka: jeśli zdecydujemy się na zastąpienie tradycyjnego zeszytu wkładami do segregatora, to warto, abyśmy dodatkowo rozważyli zakup teczki, w której będziemy mogli bez problemu przechowywać nasze notatki, do momentu aż umieścimy je w segregatorze.
  • Długopis: notatki bez długopisu? Niemożliwe! Pamiętajcie, aby zakupić zarówno długopisy z czarnym tuszem, jak i niebieskim.
  • Samoprzylepne karteczki indeksujące: kolorowe karteczki samoprzylepne są niezastąpione, jeśli chodzi o oznaczanie najważniejszych informacji lub rozdzielanie pomiędzy sobą notatek poszczególnych przedmiotów.
  • Zakreślacze i cienkopisykolorowe zakreślacze biurowe i cienkopisy, zdecydowanie ułatwią wam sporządzanie czytelnych notatek.
  • Segregator dźwigniowy lub ringowy: segregator biurowy doskonale posłuży nam do przechowywania notatek. Do wyboru mamy segregator dźwigniowy lub ringowy. Segregator dźwigniowy zdecydowanie lepiej sprawdzi się w przechowywaniu większej ilości notatek, z kolei segregator ringowy to doskonałe rozwiązanie, jeśli chodzi o przechowywanie mniejszej ilości dokumentów. Wybór tak naprawdę należy do Was!
  • Zszywaczw celu spinania z sobą dużej ilości dokumentów, czy notatek doskonale sprawdzi się zszywacz biurowy. Co więcej, zszywacz nie zajmuje wiele miejsca, dzięki czemu możemy go nosić zawsze przy sobie w torbie!

Wymieniliśmy podstawowe artykuły biurowe, bez których tworzenie efektywnych notatek studenckich byłoby wręcz niemożliwe. Pamiętajmy, aby przed rozpoczęciem pierwszego zjazdu na studiach obowiązkowo zaopatrzyć się w wyżej wymienione, najważniejsze artykuły biurowe! 

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki