Nowości

Wyprawka szkolna - TOP 5

Niby wakacje, a szkoła coraz bliżej... Zaopatrz swoje dziecko w najlepszy zestaw szkolny! W naszej ofercie znajdą Państwo mnóstwo ciekawych szkolnych gadżetów. Jakich? Przedstawiamy TOP 5 produktów, które świetnie sprawdzą się jako wyprawka szkolna dla Twojego dziecka.

Co musi znaleźć się w wyprawce szkolnej?

1. Plecak z twardą podstawą - pojemny, z aplikacją - zwierzęta. Doda Twojemu dziecku uroku. Wybranie tego modelu sprawi, że dziecko z dumą będzie chodziło z plecakiem do szkoły!

2. Rozsuwany piórnik saszetka - pomieści wiele kolorowych długopisów i mazaków. Występuje w kilku wersjach kolorystycznych - pojemna i nieduża!

3. Zeszyty w kratkę 32-kartkowe - występują w różnych wersjach kolorystycznych - ich okładki sprawiają, że ławka Twojego dziecka będzie wyglądać kolorowo i przyjemnie! Pozwól odróżnić się Swojemu Szkrabowi od reszty kolegów i koleżanek!

4. Rożnokolorowe cienkopisy - czy wiedzą Państwo, że zaznaczanie ważnych informacji kolorami, przyspiesza naukę? Pomóż dziecku zapamiętać waże informacje i ułatw mu naukę do klasówki! 10 kolorów umożliwi ich wybór, w zależności od nastroju Pociechy!

5. Pokoloruj z dzieckiem świat z pastelami olejowymi - to produkt, który cieszy się uznaniem wśród dzieci. 16 kolorów ułatwia wybranie właściwego, podczas artystycznych wybryków ;)

Zapraszamy do kontaktu! Z ogromną przyjemnością pomożemy w przygotowaniu wyprawki szkolnej dla Pańskiej Pociechy!

dlabiura24.pl :)

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki