Aktualności

Wyprawka szkolna - w jakie artykuły biurowe należy się zaopatrzyć?

Wyprawka szkolna - w jakie artykuły biurowe należy się zaopatrzyć?

Wyprawka szkolna - w jakie artykuły biurowe należy się zaopatrzyć?

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim przygotowanie wyprawki szkolnej. Każdy uczeń i student wie, jak ważne są podstawowe rzeczy takie, jak zeszyty, długopisy, czy teczki. Jednak lista niezbędnych artykułów biurowych jest znacznie obszerniejsza, niż mogłoby się nam z pozoru wydawać. Podpowiadamy, w co warto się zaopatrzyć, aby nowy rok szkolny przyniósł owocne rezultaty w nauce. 

 

Wyprawka szkolna - niezbędniki każdego ucznia

Jak wiemy, odpowiednio skomponowana wyprawka szkolna jest niezbędnikiem każdego ucznia. Z jej najważniejszych elementów, koniecznie powinniśmy wyróżnić: artykuły piśmiennicze, papiernicze i organizacyjne. Warto pamiętać, że każda z wymienionych kategorii jest bardzo istotna i obowiązkowo nie należy pomijać żadnej z nich. 

Wyprawka szkolna - w jakie artykuły biurowe należy się zaopatrzyć?

Wyprawka szkolna - artykuły piśmiennicze: 

 • Długopisdługopis jest podstawowym elementem wyposażenia wyprawki szkolnej. Wśród długopisów z tuszem najpopularniejszymi i najchętniej wybieranymi są długopisy z niebieskim lub czarnym wkładem. Warto również pamiętać, że dla najmłodszych uczniów, marki biurowe zaprojektowały pisaki z wymazywaczem, który umożliwia wytarcie niechcianego lub nieudanego tekstu. 
 • Ołówekołówek to zaraz po długopisie kolejny element, którego nie może zabraknąć w żadnym piórniku szkolnym. Ciężko byłoby wyobrazić lekcje matematyki bez tego drobnego i jakże ważnego artykułu piśmienniczego.
 • Zakreślaczaby, notatki były estetyczne i czytelne koniecznym zakupem będzie zakreślacz biurowy. Ciekawą ofertę na rynku oferuje nam marka Stabilo, która ma zakreślacze, niemalże w każdym kolorze, co sprawia, że każdy bez wyjątku będzie mógł wybrać pisak idealnie dostosowany do własnego poczucia estetyki.

Wyprawka szkolna - artykuły papiernicze:

 • Zeszytzeszyt w kratę, biały, a może w linie? W internetowym sklepie biurowym znajdziesz dokładnie wszystko to, czego potrzebujesz! Kolorowa okładka, a może klasyczna w podstawowym odcieniu? Poznaj bogatą ofertę takich marek jak: Oxford, Interdruk i wiele więcej!
 • Blok techniczny lub rysunkowybloki techniczne i rysunkowe, są kolejnym elementem wyprawki szkolnej, jeśli chodzi o najmłodszych uczniów. Już na pierwszej lekcji plastyki możemy spotkać się z prośbą o wyjęcie bloków i kredek lub farb, dlatego warto, aby nasze dziecko było na wstępie przygotowane.

{{produkty id=BLP.001|PAP.013|ZEP.026|ZEP.028}]

Wyprawka szkolna - artykuły organizacyjne:

 • Przekładki do segregatoraprzekładki do segregatora umożliwiają sprawną organizację najważniejszych szkolnych notatek. Przy ich pomocy, jesteśmy w stanie posegregować notatki tematycznie. Inną alternatywą może być zakup kolorowych karteczek, które również spełnią funkcję przekładek.
 • Segregatorysegregatory A3, A4, a może A5? Za ich pomocą Wasze dziecko posegreguje wszystkie najważniejsze notatki szkolne lub prace plastyczne. Nie zapominajmy, że do segregatora warto, abyśmy zakupili koszulki na dokumenty w odpowiednim formacie.
 • Teczkiteczka, jest świetnym sposobem na przechowywanie notatek, które chcielibyśmy mieć „pod ręką”.  Przenoszenie notatek szkolnych w segregatorze byłoby niewygodne i nieporęczne, dlatego warto, abyśmy zaopatrzyli dziecko w cienką papierową lub plastikową teczkę, co umożliwia przechowywanie prac i notatek w nienaruszonym stanie.

 • Dorota 28.08.2021

  Zakreślacze Stabilo niezbędnik w każdej wyprawce szkolnej

 • Klaudia 27.08.2021

  Dla swojego Olka co roku kupuje zakreślacze i te piękne teczki na zatrzask

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki