Aktualności

Zakreślacze Stabilo - wszystkie kolory i rodzaje

Zakreślacze Stabilo - wszystkie kolory i rodzaje

Zakreślacze Stabilo wszystkie kolory i rodzaje

Zakreślacze biurowe niemieckiej marki Stabilo cieszą się szczególnie dużą popularnością zarówno wśród pracowników biurowych, jak i uczniów. Za pomocą tego niewielkiego artykułu biurowego, jesteśmy w stanie trwale i skutecznie zaznaczyć w tekście najważniejsze informacje, co w rezultacie  przekłada się na efektywność nauki i zapamiętywania. Niejednokrotnie stajemy przed trudnym wyborem dotyczącym tego, jaki zakreślacz wybrać. Oferta producentów biurowych jest tak rozbudowana, że znalezienie w niej odpowiedniego koloru, który będzie charakteryzował się wysokim kontrastem i odpornością na wysychanie, wcale nie jest aż tak proste, na jakie z pozoru wygląda. Zatrzymajmy się dłużej przy artykułach piśmienniczych marki Stabilo, ponieważ marka posiada w swojej ofercie kilka charakterystycznych modeli zakreślaczy, które z całą pewnością zainteresują niejedną osobę. Zakreślacze Stabilo - podpowiadamy, jakie modele zakreślaczy biurowych i szkolnych najczęściej wybierają nasi klienci. 

 

Zakreślacz Stabilo - popularne kolekcje 

Markę Stabilo charakteryzują produkty innowacyjne i dostosowane do oczekiwań odbiorców. Teraz zapewne zastanawiacie się, czy to możliwe, aby jedna marka potrafiła stworzyć produkt dostosowany do potrzeb każdego klienta? Jednogłośnie odpowiadamy - TAK! Oferta produktów Stabilo jest tak rozbudowana, że każdy znajdzie coś dla siebie. W związku z wieloma zapytaniami o zakreślacze Stabilo postanowiliśmy wyróżnić najpopularniejsze kolekcje. 

 

Stabilo - modele, jakie wyróżniamy:

 

1. STABILO BOSS:

Stabilo Boss to pierwszy model, który stał się inspiracją dla Stabilo do stworzenia każdego kolejnego rodzaju zakreślacza. Stabilo Boss kształtem nie różni się od koncepcji tradycyjnego zakreślacza biurowego - płaski, lekko owalny kształt doskonale dostosowuje się do dłoni, dzięki czemu, nie jest ona mocno nadwyrężona podczas zakreślania. Co więcej, kolorystyka Stabilo Boss również może zaskoczyć niejedną osobę. Ten model zakreślaczy występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: neonowym i pastelowym - te z kolei dzielą się na znacznie większa ilość odcieni.

 

Najpopularniejsze z dostępnych kolorów: 

 

Zakreślacze Stabilo pastelowe

 • Pastelowy czerwony
 • Pastelowy niebieski
 • Pastelowy limonkowy
 • Pastelowy ciemny różowy
 • Pastelowy żółty 
 • Pastelowy różowy 
 • Pastelowy pomarańczowy
 • Pastelowy turkusowy 
 • Pastelowy fioletowy 
   

 

 

2. STABILO BOSS Mini:

Stabilo Boss mini są mniejszą wersja tradycyjnych Stabilo Boss. Produkt ten jest chętnie wybierany przez uczniów i studentów, z uwagi na fakt, że zajmuje niewiele miejsca w szkolnym piórniku. Wybierając mini zakreślacze, możemy zdecydować się na większą ilość kolorów, ponieważ trzy różne kolory zakreślaczy Stabilo Boss mini zajmą dokładnie tyle samo miejsca, co jeden duży zakreślacz Stabilo Boss. Zakreślacze mini dostępne są zarówno w wersji pastelowej, jak i neonowej. Co więcej, obudowa produktu została wzbogacona o różne ciekawe motywy, dzięki czemu zakreślacze są znacznie atrakcyjniejsze wizualnie. 

 

 

 

 

3. STABILO Swing Cool

Zakreślacze biurowe Stabilo Swing Cool są jednym z naszych ulubieńców. Co je odróżnia od pierwotnego modelu Stabilo Boss? Przede wszystkim jest to kształt, który budową przypomina bardziej marker lub długopis, co sprawia, że jest on bardziej poręczny od tradycyjnego modelu zakreślacza. Dodatkowo zakreślacz Stabilo Swing Cool również występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: pastelowym i neonowym.

 

 

 

 

 

4. STABILO Green BOSS:

Stabilo Green Boss to kolejny model, który w zaskakująco krótkim czasie zyskał na popularności. Model ten kształtem w dużym stopniu przypomina Stabilo Boss, jednak różni go tworzywo wykonania. Jak sugeruje nam nazwa zakreślacza - Green Boss, łatwo możemy się domyślić, że model ten jest ściśle powiązany z ekologią, a mianowicie każdy zakreślacz Stabilo Boss w 80% został wykonany z tworzywa uzyskanego na drodze recyklingu, dzięki czemu jest produktem biodegradowalnym, co w rezultacie czyni go ekologicznym i przyjaznym dla środowiska. Jeśli więc w Waszym miejscu pracy, aspekt ekologiczny znajduje się na wysokim miejscu, to zakreślacz Stabilo Boss Green powinien znaleźć się w Waszej półce biurowej!

 

 

 

 

 

5. STABILO Navigator:

Stabilo Navigator to kolejny model, który budową w znacznym stopniu bardziej przypomina Stabilo Swing Cool, niż uniwersalny zakreślacz biurowy. Stabilo Navigator oprócz poręcznego kształtu, został wzbogacony o gumowany uchwyt, który ułatwia trzymanie, co w rezultacie przekłada się na podwyższony komfort zakreślania. Jeśli chodzi o kolorystykę, to w podstawowym podziale model ten dzieli się na pięć neonowych kolorów: neonowy żółty, neonowy zielony, neonowy pomarańczowy, neonowy różowy oraz neonowy niebieski.

 

 

 

 

 

 

6. STABILO Neon:

Model Stabilo Neon, kształtem całkowicie różni się od swoich poprzedników. Produkt ten przypomina minimalistyczną tubkę, która dzięki kompozytowym wymiarom nie zajmuje dużo miejsca, co ułatwia jej przechowywanie. Jeśli chodzi o kolorystykę, to produkt ten występuje tylko i wyłącznie w neonowych wariantach.

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki