Aktualności

Zastosowanie spinacza biurowego

Zastosowanie spinacza biurowego

Zastosowanie spinacza biurowego

Spinacz biurowy jest produktem, który cieszy się dużą popularnością zarówno w środowisku biurowym, jak i w gospodarstwie domowym. Przy pomocy tego niewielkiego artykuły biurowego możemy skutecznie spiąć ze sobą od dwóch do nawet kilku arkuszy papieru - jest to jedno z głównych i najważniejsze zastosowanie spinaczy biurowych. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnego spinacza biurowego warto, abyśmy dokładnie zapoznali się z rodzajami, oraz ogólnymi parametrami spinaczy biurowych. Spinacze do dokumentów - najważniejsze informacje!

 

Spinacz biurowy zastosowanie i rodzaje

Tak jak wspomnieliśmy na wstępie, spinacze biurowe zostały zaprojektowane z myślą o tymczasowym spinaniu kartek papieru. W odróżnieniu od zszywek, spinacze nie uszkadzają kartki, dzięki czemu spięte dokumenty wyglądają na nienaruszone. Warto wiedzieć, że nie wszystkie spinacze biurowe wyglądają dokładnie tak samo. Oprócz różnych wielkości spinacze dzielą się na - okrągłe i krzyżowe, dzięki czemu oba modele różnią się między sobą wizualnie. Jeśli już mówimy o różnicach wizualnych, należy również wspomnieć, że nie każdy spinacz wygląda tak samo. W trosce o potrzeby klientów, na rynku znajdziemy spinacze, zarówno o standardowym srebrnym odcieniu, jak i spinacze miedziane, kolorowe, czy kolorowe we wzory. W związku z tym wybór odpowiedniego spinacza, jeśli chodzi o kolor, nie powinien stanowić najmniejszego problemu. 
 

Spinacze biurowe - najpopularniejsze długości spinaczy

Jednym z ważnych parametrów, który odpowiada za ilość spinanych kartek papieru, jest długość spinacza. Im dłuższy spinacz, tym więcej kartek będziemy mogli spiąć ze sobą jednocześnie. 

Spinacze do papieru wymiary:

 • Spinacz biurowy 25 mm
 • Spinacze 26 mm
 • Spinacze 28 mm
 • Spinacze 50 mm
 • Duży spinacz biurowy 77 mm
 • I wiele, wiele więcej
   

Niestandardowe zastosowanie spinaczy biurowych

Warto również dodać, że spinacz do papieru, to produkt, który nie tylko doskonale sprawdzi się w pracach biurowych. Dlatego też postanowiliśmy wyróżnić niestandardowe zastosowanie spinaczy, o których większość nie miała pojęcia! 

Spinacze biurowe - niestandardowe zastosowanie: 

 • W krytycznej sytuacji, możemy wykorzystać spinacz biurowy kolorowy, jako spinka do włosów
 • Spinacze możemy użyć do powieszenia bombek na choinkę
 • Za pomocą spinacza biurowego możemy naprawić uszkodzony zamek
 • Jeśli zgubimy naszą ulubioną zakładkę do książki, nic straconego kolorowy spinacz doskonale ją zastąpi
 • Spinacze biurowe umożliwiają nam organizacje kabli biurowych

Wpis nie posiada jeszcze komentarzy.

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki