Aktualności

Zegar sennik - znaczenie zegara ściennego w śnie

Zegar sennik - znaczenie zegara ściennego w śnie

Zegar sennik 

Sny — są pięknym zobrazowaniem naszych marzeń. Sny pokazują nam nasze pragnienie, lęki, marzenia, z których możemy wyczytać wiele o nas samych. Wielu z nas w poszukiwaniu odpowiedzi na różne pytania sięga do swojej głowy i do tych magicznych obrazów, które tworzą się w naszych myślach podczas snu.

Sny mogą być piękne, jak i przerażające. Ich kontekst może być bardzo złożony i często niezrozumiały na pierwszy rzut oka, jednak są takie sny, w których pojawia się jeden charakterystyczny czynnik, który może naprowadzić nas na sens tego wyobrażenia. 

 

Sennik zegar ścienny 

Zegar jest przedmiotem bardzo często pojawiającym się w snach. Często nie wskazuje on godziny w sposób dotychczas nam znany. Często ruch wskazówek jest zupełnie odwrotny, a odczytanie z niego godziny jest wręcz niemożliwe. Warto się zastanowić, dlaczego tak jest. Jest to spowodowane w głównej mierze przez to, że czas w naszych snach nie odzwierciedla faktycznego upływu czasu. Gdy śni nam się koszmar, mamy wrażenie, że trwa on niezwykle długo, a przyjazne sny zdają nam się być zawsze zbyt krótkie. Wynika to z tego, że nasza głowa podczas snu nie jest w stanie określić godziny ani czasu. 

 

Zegar sennik - co oznacza?

W takim razie co oznacza zegar w śnie. Skoro nie jest on w stanie wskazać godziny i jest często niewielkim elementem całego snu, jaką rolę odgrywa?

Jeżeli sen jest pozytywny, zegar jest radą, abyś dotrzymywał terminów. Sennik zegar ścienny oznacza, że masz rację w jakiejś ważnej dla ciebie sprawie. Taki zegar często występuje po stresującym czasie w związku lub pracy. Jest to znak, że powinieneś ufać sobie i wierzyć, że masz rację.

Gdy w śnie związanym z negatywnymi wydarzeniami pojawi się zegar, często jest to oznaką strachu o upływającym szybko i nieprzerwanie życiu. Strach związany z szybkim upływem czasu może występować też pod postacią klepsydry. 

Złoty zegar natomiast, niezależnie od zabarwienia emocjonalnego snu jest ostrzeżeniem. Ostrzega nas przed oszustami i nieuczciwymi ludźmi w naszym życiu. Powinniśmy wystrzegać się wtedy poznawania dużej ilości osób i odpowiednio dobierać przyjaciół do naszego życia, abyśmy nie doświadczyli zawodu.

 

Zegar sennik - czy wszystko jest takie proste?

Oczywiście zegar może mieć jeszcze wiele innych znaczeń. Zależnie w jaki sennik zajrzymy lub jaka wiara kieruje naszym życiem, powinniśmy przemyśleć, co może oznaczać zegar. Często wydarzenia z naszego życia są najlepszą podpowiedzią, co tak naprawdę oznacza zegar w naszych marzeniach sennych. 


Inne tematy dotyczące zegarów ściennych: 

  • Julia 09.01.2024

    Mi się wczoraj śniło , że odwołają nam matematykę w piątek i no normalnie widziałam w tym śnie zegar i godzinę na nim .. była chyba 11:30 . Najlepsze jest to , że obudziłam się rano i sprawdziłam na dziennik i serio odwołali nam matematykę w piątek ...

Skomentuj ten artykuł

Kategorie

Top 5 promocje

Top 5 nowości

Archiwum

Popularne teraz

Znane marki