• 22 255 95 55

Bloki biurowe, zeszyty i bruliony

W profesjonalnym biurze nie może zabraknąć bloków biurowych. Są one niezbędne do szybkiego notowania ważnych danych. Wiele osób przyzwyczaiło się, że tego typu rzeczy dzieją się zwykle na komputerze - jednak warto czasem pozostać offline i wykorzystać techniki bez internetu.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Standardowe rozmiary bloków biurowych to A4 i A5 chociaż w ofercie DlaBiura24 znajdują się również bruliony, które wykraczają poza standardowy rozmiar. Sprawia to, że można dostosować je do potrzeb swojego biura co jest wielkim plusem. Każde biuro ma unikatowy sposób planowania zadań, porządkowania dokumentów i kategoryzacji, co sprawia, że by dostosować się do potrzeb każdego, DlaBiura24 ma bardzo szeroką ofertę. Dostosowanie rozmiaru i typu zeszytów, sprawi, że czas pracy zostanie wykorzystany optymalnie, bez zastanawiania się nad tym, jak prowadzić dany zeszyt. Wystarczy raz stworzyć zasady notowania, by następnie duplikować je w kolejnych zeszytach.

W kratkę, w linię, czyste - rodzaje bloków biurowych i zeszytów


W ofercie większosć bloków biurowych jest w kratkę, ale występują też czyste przestrzenie gotowe do zapełnienia ich literami.
Warto pamiętać, że przed wyborem brulionów warto skonsultować je z ze swoimi pracownikami. Warto na wstępie omówić to jak wygodnie byłoby im notować. Artykuły biurowe powinny być przede wszystkim praktyczne! Zachęcamy również do zajrzenia do kategorii, w której można znaleźć krzesła do poczekalni. Są to meble bardzo istotne przy urządzaniu miejsca pracy! 

Filtry

Producenci
więcej >
Etykieta do opisu
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Kolor
więcej >
Margines
więcej >
Okładka twarda
więcej >
Typ grzbietu
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Kolekcja
więcej >

Cena