• 22 255 95 55

Breloczki do kluczy

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Stoisz przed drzwiami i nie wiesz, który klucz pasuje właśnie do zamka w tych konkretnych drzwiach? W ręku masz pęk kluczy, jak znaleźć ten właściwy? Zawieszki do kluczy to idealny sposób na pozbycie się problemu z dopasowywaniem kluczy do zamka, co więcej, to praktyczny sposób na zarządzanie kluczami w miejscach, gdzie jest ich dużo. Breloczki do kluczy wraz z funkcjonalną szafką na nie, stanowią komplet, który raz na zawsze rozwiąże odwieczny problem - który klucz do czego.

Praktyczne zawieszki do kluczy – wygodne rozwiązanie dla firm, instytucji i naszych mieszkań

Oczywiście na rynku jest wiele produktów w formie zawieszek do kluczy, ale zwykle są to gadżety nie sprawdzające się w praktyce. Breloczek do kluczy musi być funkcjonalny, szczególnie w miejscach, gdzie tych kluczy “do ogarnięcia” jest dużo. Bardzo dobrze sprawdzają się w użytkowaniu zawieszki do kluczy Durable KEY CLIP. Wykonane z mocnego tworzywa sztucznego mają otwieraną, przezroczystą górę, przez co umieszczenie w nich karteczki z opisem (nr klucza) jest niezwykle proste, a sama kartka dobrze zabezpieczony przed wysunięciem i zniszczeniem. Zawieszka jest tak skonstruowana, że po odwieszeniu klucza jest zawsze dobrze widoczne oznaczenie. Nieco tańszym rozwiązaniem są breloczki do kluczy Argo, w których okienko do opisania klucza jest zabezpieczone folią. Zawieszki do kluczy można nabyć w różnych kolorach, dzięki temu mamy możliwość dodatkowego, kolorystycznego pogrupowania kluczy np. na działy, piętra.

Funkcjonalne zawieszki do kluczy - sprawdź ofertę naszego sklepu

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty cechuje wysoka jakość i komfort użytkowania. Specjalizujemy się w produktach do wyposażenia biur, jednak wiele z nich jest przydatna także w domowych warunkach. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Zachęcamy również do zaopatrzenia się w szafki na klucze.

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Materiał
więcej >

Cena