• 22 255 95 55

Cienkopisy Grand

W ofercie producenta Grand, jesteśmy w stanie wyróżnić kilka szczególnie interesujących modeli cienkopisów, są to między innymi cienkopisy kulkowe, wypełnione żelem oraz cienkopisy Grand z tuszem na bazie wody. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: GRAND

Pokaż na stronie:

Cienkopisy GRAND 

Cienkopis Grand niebieski

Między narodowa firma Grand specjalizuje się w dystrybucji na cały świat, innowacyjnych artykułów piśmienniczych. Na tej obszernej liście produktów nie mogło zabraknąć również doskonale wszystkim znanego artykułu, jakim jest cienkopis biurowy. Przy pomocy tego niewielkiego produktu, jesteśmy w stanie wykonać perfekcyjnie równą i cienką kreskę, co jest wyjątkowo ważnym elementem pracy w takich zawodach, jak architekt, grafik, czy tatuator. Jednak nie jest to jedyne zastosowanie cienkopisów Grand. Wiele modeli stosowanych jest również do sporządzania notatek przez pracowników biurowych, studentów i uczniów. Tak naprawdę cienkopisy Grand są wykorzystywane wszędzie tam, gdzie pismo i rysunek jest podstawowym elementem komunikacji, czy pracy. Wyróżniamy wiele modeli, kolorów, rodzajów i zastosowań cienkopisów Grand. Jak w tak rozbudowanej ofercie znaleźć produkt, który spełni nasze wymagania pod każdym względem? Cienkopis Grand - wszystko, co należy wiedzieć o produkcie przed dokonaniem zakupu, zapraszamy! 
 

Cienkopis Grand - produkt stworzony z myślą o estetycznych notatkach

W ofercie producenta Grand, jesteśmy w stanie wyróżnić kilka szczególnie interesujących modeli cienkopisów, są to między innymi cienkopisy kulkowe, wypełnione żelem oraz cienkopisy Grand z tuszem na bazie wody. Pierwszy z wymienionych produktów doskonale sprawdzi się w tworzeniu codziennych notatek, drugi z kolei jest doskonałym artykułem do tworzenia prac plastycznych, map myśli i notatek kaligraficznych. 
 

Cienkopisy Grand - kolorystyka

Dobór odpowiedniego koloru ma znaczenie! Każdy z nas doskonale wie, że za pomocą prawidłowo dobranych kolorów, często jesteśmy w stanie wyrazić więcej niż za pomocą słów. Marka Grand nie przeoczyła tego faktu, w związku z czym w ich ofercie możemy znaleźć produkty o wielowariantowej kolorystyce. Aby ułatwić Wam zobrazowanie tego, jak cienkopisy Grand przedstawiają się kolorystycznie, podzieliliśmy je ze względu na dwa modele. 
 

Cienkopisy Grand GR-208 z tuszem na bazie wody, kolorystyka:

  • Cienkopis Grand czerwony
  • Cienkopis Grand niebieski
  • Cienkopis Grand zielony
  • Cienkopis Grand czarny
     

Grand - informacje o producencie cienkopisów

Grand jest marką własną KW Trade zajmującą się produkcją artykułów niezbędnych w każdym biurze. Artykuły biurowe codziennego użytku marki Grand, przyczyniają się do optymalizacji działania tysięcy pracowników biurowych. Dzięki artykułom Grand takim jak zszywki, spinacze, nożyczki oraz wcześniej wspomniane cienkopisy, praca staje się bardziej dynamiczna i usystematyzowana.

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Skuwka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Końcówka pisząca
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Typ tuszu
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Obudowa
więcej >
Typ
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena