• 22 255 95 55

Cienkopisy Pentel

Pentel cienkopis, to produkt, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Ogromną zaletą cienkopisów Pentel, jest bogata i różnorodna oferta, dzięki czemu każdy ma możliwość wyboru koloru idealnie dostosowanego do indywidualnego poczucia estetyki. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:PENTEL

Pokaż na stronie:

Cienkopisy Pentel

Cienkopis, mimo iż jest produktem niewielkich rozmiarów, to ilość jego zalet i zastosowań na pewno zaskoczy nie jedną osobę. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wyglądałaby praca wielu osób gdyby nie artykuły piśmiennicze? Mimo iż technologia stale się rozwija, to w dalszym ciągu jesteśmy w stanie wyróżnić szereg zawodów, gdzie artykuły te są niezastąpione. Spróbujmy wyobrazić pracę architekta który, aby nanieś małą poprawkę na projekt, musiałby całość na nowo poprawiać, a następnie ponownie drukować. Całe szczęście takie sytuacje nie będą miały miejsca, dzięki wcześniej wspomnianym cienkopisom, długopisom czy innym artykułom piśmienniczym. Skupmy się jednak na głównym wątku i przyjrzyjmy się bliżej cienkopisom Pentel, ponieważ marka ta ma do zaoferowania nam naprawdę ciekawą listę produktów.

 

Cienkopisy Pentel - cechy szczególne produktu

Cienkopis czerwony Pentel

Pentel cienkopis, to produkt, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Ogromną zaletą cienkopisów Pentel, jest bogata i różnorodna oferta, dzięki czemu każdy ma możliwość wyboru koloru idealnie dostosowanego do indywidualnego poczucia estetyki. Już na wstępie powinniśmy zaznaczyć, że poszczególne cienkopisy Pentel różnią się od siebie, nie tylko kolorem i wyglądem zewnętrznym. Ważną kwestią, która odróżnia od siebie poszczególne produkty, jest rodzaj końcówki i wypełnienia. W podstawowym podziale, jesteśmy w stanie wyróżnić cienkopis kulkowy Pentel, który wypełniony został żelem oraz cienkopisy w wersji klasycznej, wypełnione tuszem na bazie wody. O czym jeszcze należy pamiętać przed dokonaniem zakupu? Przede wszystkim cienkopis Pentel powinien być wygodny w użyciu. Co to znaczy wygodny? Wygodny cienkopis to taki, który wyposażony jest w ergonomiczny, najlepiej ogumowany uchwyt, co zagwarantuje nam długą i komfortową pracę, bez nadmiernego obciążania dłoni. 
 

Cienkopisy Pentel - kolory 

Cienkopisy Pentel, w odróżnieniu od konkurencji nie występują w wielu wariantach kolorystycznych. Tym razem producent zdecydowanie postawił na jakość, a nie ilość. W związku z tym większość cienkopisów kulkowych Pentel występuje w podstawowych i uniwersalnych wariantach kolorystycznych, takich jak: czarny, czerwony, czarny, niebieski i zielony.
 

Cienkopisy Pentel

Cienkopis Pentel cena

Podanie dokładniej ceny za cienkopisy Pentel nie należy do najłatwiejszych zadań, ponieważ koszt produktu uwarunkowany jest od wielu czynników. Między innymi największy wpływ na koszt produktu ma model oraz ilośc sztuk w zestawie.
 

Cienkopisy Pentel szacowane ceny:

  • Cena za jedną sztukę cienkopisu Pentel wynosi średnio 9 zł
  • Cena za zestaw cienkopisów Pentel wynosi średnio 37 zł

 

Pentel - o producencie artykułów piśmienniczych

Firma Pentel od lat funkcjonuje w branży biurowo-piśmienniczej. Pentel posiada swoje oddziały aż w 21 krajach na całym świecie, mimo wszystko marka nie osiada na laurach i stale się rozwija. Zanim przyjrzymy się bliżej historii powstania, koniecznie zatrzymajmy się na dłużej nad niezwykle istotnym wątkiem, jakim jest główna filozofia marki, ponieważ ten aspekt miał niewątpliwie decydujący wpływ na rozwój i rozpoznawalność firmy na arenie międzynarodowej. W codziennej pracy Pentel kieruje się złotymi zasadami japońskiej filozofii biznesowej kaizen, zgodnie z którą małymi systematycznymi krokami dążą do stałego doskonalenia. Każdego dnia pracownicy Pentel starają się łączyć pasje z produktywnością, dzięki czemu produkty Pentel są zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal.

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Skuwka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Końcówka pisząca
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Typ tuszu
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Obudowa
więcej >
Typ
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena