• 22 255 95 55

Cienkopisy Rystor

Cienkopisy polskiej marki z artykułami piśmienniczymi Rystor cieszą się ogromnym zainteresowaniem i popularnością. Producent ten specjalizuje się w produkcji, cienkopisów, długopisów i rapidografów na szeroką skalę.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: RYSTOR

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Cienkopisy Rystor 

Cienkopisy Rystor

Cienkopisy polskiej marki z artykułami piśmienniczymi Rystor cieszą się ogromnym zainteresowaniem i popularnością. Producent ten specjalizuje się w produkcji, cienkopisów, długopisów i rapidografów na szeroką skalę. Przyjrzyjmy się jednak bliżej produktowi, jakim są cienkopisy Rystor, ponieważ bogata oferta marki z całą pewnością zaskoczy niejedną osobę. W ofercie Rystor wyróżniamy dwie najpopularniejsze kolekcje: cienkopis kreślarski Rystor oraz cienkopis Rystor RC 04. Poznajmy obydwa produkty i zastanówmy się, na które cechy szczególne powinniśmy zwrócić uwagę. 
 

Cienkopisy Rystor - opis popularnych kolekcji

Jak wspomnieliśmy wcześniej, w kolekcjach Rystor wyróżniamy dwa podstawowe modele cienkopisów. W związku z tym, z myślą o każdym przyszłym użytkowniku artykułów piśmienniczych Rystor, przygotowaliśmy krótkie zestawienie, w którego skład będą wchodzić oba modele. 

 

Cienkopisy Rystor - kolekcje:

KOLEKCJA 

ZASTOSOWANIE

WARIANTY 

 Cienkopis kreślarski Rystor TECHNIC

Cienkopis TECHNIC Rystor został zaprojektowany z myślą o osobach, które w swojej codziennej pracy wykorzystują rysunek techniczny. Cienkopis kreślarski Rystor to precyzją, którą doceniają artyści, architekci, graficy i wiele innych grup zawodowych.

Cienkopis kreślarki Rystor występuje w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, czerwonym, niebieskim oraz zielonym. Dodatkowo każdy z kolorów dzieli się na dziewięć wariantów, jeśli chodzi o grubości końcówki piszącej. 

Cienkopis Rystor RC-04

Rystor RC-04 sprawdzi się doskonale w biurach, domach oraz wśród kreatywnych twórców i artystów

Cienkopis Rystor RC występuje aż w 30 wariantach kolorystycznych. Wśród najchętniej wybieranych, chcielibyśmy wyróżnić: cienkopis Rystor RC-04 czarny, cienkopis Rystor RC 04 niebieski oraz cienkopisy Rystor pastelowe. Każdy z produktów charakteryzuje się precyzyjnie cienką, fibrową końcówką o szerokości 0,4 mm 


Rystor cienkopisy - na co zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu?

Cienkopis Rystor czarny

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego produktu warto, abyśmy dokładnie przeanalizowali najważniejsze parametry. Już na wstępie powinniśmy odpowiedzieć sobie na jedno podstawowe pytanie, a mianowicie jakie będzie główne zastosowanie wybranego przez nas cienkopisu Rystor? Wiemy już, że cienkopisy dzielą się na specjalistyczne, kreślarskie i te codziennego użytku, mimo wszystko postaramy się wytypować cechy wspólne dla obu modeli.


Cienkopisy Rystor - cechy szczególne:

 • Grubość końcówki: wybór odpowiedniej końcówki jest jedną z najważniejszych. To od tego elementu cienkopisu do rysowania, będzie zależał ostateczny wygląd naszej pracy.
   
 • Ergonomiczny uchwyt: wybór odpowiedniego uchwytu jest równie ważny, co idealnej końcówki. Długie godziny spędzane nad rysunkiem wymagają od nas dużego nakładu pracy. Tym bardziej szczególnie warto, aby wybrany przez nas cienkopis Rystor był odpowiednio dostosowany do kształtu naszej dłoni.
   
 • Tusz: dobry tusz powinien charakteryzować się kolorem o mocnym pigmencie i kontraście. Oprócz żywych barw warto również, abyśmy sprawdzili skład tuszu najlepiej, aby był on wykonany na bazie wody.
   
 • Właściwości szybkoschnące: podczas szybkiego tworzenia różnego rodzaju projektów, każdy z nas wie, jak ważny jest krótki czas schnięcia tuszu. Dlatego już przed dokonaniem zakupu, konkretnego cienkopisu Rystor warto, abyśmy przetestowali jego czas schnięcia.

 

Cienkopisy Rystor cena

Koszt cienkopisów Rystor w głównej mierze jest zależny od tego, na jaki model produktu się zdecydujemy. Kolejną rzeczą, która będzie miała decydujący wpływ na cenę, jest ilość sztuk w zestawie. Im większa liczba cienkopisów Rystor w zestawie, tym wyższej ceny możemy się spodziewać. 
 

Cienkopisy Rystor zestaw, a może pojedyncza sztuka? - uśrednione ceny produktów:

 • Cienkopisy Rystor 25 sztuk, średnia cena wynosi 60 zł
 • Cienkopisy Rystor 12 sztuk, średnia cena wynosi 30 zł
 • Cienkopis Rystor jedna sztuka kosztuje średnio 2 zł

 

Cienkopis Rystor - o producencie

Marka Rystor jest polską firmą, zajmującą się produkcją cienkopisów, długopisów i rapidografów. W swojej codziennej pracy łączą wieloletnie doświadczenie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki czemu ich produkty są definicją jakości i poczucia stylu. Wszystko to przyczyniło się do tego, że marka Rystor jest rozpoznawalna nie tylko na terenie naszego kraju, ale również w Europie. Rystor to firma, która łączy pokolenia, a ich produkty funkcjonują bez zarzutu przez długie lata. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i poznaj unikatowe artykuły piśmiennicze od Rystor! 

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Skuwka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Końcówka pisząca
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Obudowa
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena