• 22 255 95 55

Cienkopisy Schneider

Cienkopisy Schneider cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów głównie z uwagi na fakt, że produkt ten występuje w postaci wielu różnych modeli. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: SCHNEIDER

Pokaż na stronie:

Cienkopisy Schneider 

Cienkopisy SCHNEIDER

Cienkopisy Schneider cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów głównie z uwagi na fakt, że produkt ten występuje w postaci wielu różnych modeli. W związku, z czym niezależnie, czy jesteś uczniem, pracownikiem biurowym lub architektem, to z całą pewnością znajdziesz cienkopis Schneider, który spełni swoje obowiązki, jak należy. Jednak wybór odpowiedniego cienkopisu wcale nie należy do najłatwiejszych zadań. Jeśli do tej pory, nigdy nie używaliście cienkopisów Schneider, to nasz krótki przewodnik po najważniejszych cechach produktu, okaże się dla Was ogromnym ułatwieniem. 
 

Schneider cienkopisy - bogata oferta produktów

Marka Schneider bardzo postarała się o to, aby w ofercie ich produktów nie zabrakło dosłownie niczego, dzięki czemu w kolekcji Schneidera wyróżnimy aż 11 modeli cienkopisów, o różnym zastosowaniu i kolorystyce. 


Cienkopisy Schneider - popularne kolekcje:

  • Cienkopis Schneider Line-Up
  • Cienkopis Schneider Link-It 0,4 mm
  • Cienkopis Schneider Link-It 1mm
  • Cienkopis Schneider Topliner 967

 

Jak łatwo możemy zauważyć, ilość modeli cienkopisów Schneider jest imponująca. Co więcej, każdy z modeli dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu nie tylko możemy dostosować kształt i design cienkopisu do naszych potrzeb, ale również kolor. 
 

Cienkopisy Schneider - cechy szczególne

Duża część produktów Schneider została nagrodzona najbardziej znanym na świecie oznakowaniem „Blue Angel”, który jest potwierdzeniem, że działania marki Schneider są przyjazne dla środowiska i oszczędzają jego zasoby.

 

Cienkopisy Schneider cena

Cienkopisy SCHNEIDER

Ze względu na ogromną ilość modeli podanie uśrednionej ceny za jedną sztukę cienkopisu Schneider i za zestaw byłoby nie lada wyzwaniem. W związku, z tym postanowiliśmy wyróżnić najciekawsze modele i przypisaną im cenę.

Cena:

  • Cienkopis Schneider Line-Up uśredniona cena wynosi 4 zł
  • Cienkopis Schneider Link-It uśredniona cena wynosi 4 zł
  • Cienkopis Schneider Topliner 967 uśredniona cena wynosi 3 zł

 

Schneider - o producencie cienkopisów 

Schneider to niemiecka marka, która może poszczycić się ponad 80-letnim doświadczeniem w procesie doskonalenia przyborów piśmienniczych. \\\"Każda myśl jest warta zapisania\\\" - słowa stanowiące motto marki odnoszą się do ogromnych możliwości człowieka w zakresie zdolności komunikacyjnych oraz jego kreatywności. Celem produktów marki Schneider jest przede wszystkim wydobywanie oraz rozwijanie tych zdolności. Rodzinna firma Schneider wyróżnia się spośród innych marek świadomością wspólnej odpowiedzialności wobec społeczeństwa oraz przyszłych pokoleń, której wynikiem jest ulokowanie działań rozwojowych oraz produkcyjnych na terenie Niemiec. Zapewnia to zgodność produktów z surowymi normami ekologicznymi i społecznymi oraz charakterystyczną niemiecką jakość. 

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Skuwka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Końcówka pisząca
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Typ tuszu
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Obudowa
więcej >
Typ
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena