• 22 255 95 55

Cienkopisy Stabilo

 Najpopularniejszym artykułem wśród produktów składających się na ofertę marki Stabilo w zakresie cienkopisów jest seria Stabilo point 88. Obejmuje ona cienkopisy kolorowe Stabilo zamknięte w kultowej już pomarańczowej obudowie z jasnymi podłużnymi paskami. Poznaj cienkopisy Stabilo – kolorowe artykuły do pisania, które nigdy nie zawodzą!

 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: STABILO

Pokaż na stronie:

Cienkopisy Stabilo

Cienkopisy stabilo point 88

Wśród artykułów do pisania bez wątpienia istotnym produktem jest cienkopis, który zwykle wypełniony jest tuszem na bazie wody. Charakteryzuje się on prostą konstrukcją oraz łatwym uwalnianiem tuszu. Dzięki wielu intensywnym kolorom oraz wysokiej wydajności cienkopis Stabilo stał się już klasykiem znanym na całym świecie. Pozwala on na wygodne pisanie, rysowanie, kreślenie za pomocą linijki, a także wypełnianie konturów kolorem. Z uwagi na fakt, że cienkopisy Stabilo mają tak wiele zastosowań, są często używane przez artystów, studentów, uczniów, pracowników biurowych i wiele innych osób, którym zależy przede wszystkim na doskonałej jakości. Najpopularniejszym artykułem wśród produktów składających się na ofertę marki Stabilo w zakresie cienkopisów jest seria Stabilo point 88. Obejmuje ona cienkopisy kolorowe Stabilo zamknięte w kultowej już pomarańczowej obudowie z jasnymi podłużnymi paskami. Poznaj cienkopisy Stabilo – kolorowe artykuły do pisania, które nigdy nie zawodzą!
 

Stabilo cienkopis – zalety i właściwości

Każdy produkt marki Stabilo charakteryzuje się kilkoma cechami, które powodują, że dany artykuł jest rewelacyjny i spełnia wszelkie potrzeby klientów. Uniwersalne Cieńkopisy Stabilo posiadają co najmniej kilka zalet, o których warto wspomnieć:

 • Zapewniają komfort – cienkopisy Stabilo sprawiają, że dłoń nie męczy się podczas pisania czy rysowania. Wszystko to ze względu na fakt, że Stabilo cienkopisy łatwo uwalniają tusz, a zatem nie jest konieczne mocne dociskanie piszącej końcówki do papieru
   
 • Są odporne na wysychanie – Stabilo boss cienkopisy zostały wyprodukowane z tuszu, który gwarantuje długą trwałość i wysoką wydajność. Odporność na wysychanie jest również zapewniona poprzez zastosowanie wentylowanej skuwki, która znakomicie chroni końcówkę cienkopisu
   
 • Mają odpowiednią grubość – cienkopisy Stabilo wyposażone są w końcówkę oferującą kreślenie linii o optymalnej grubości. Jest ona gwarancją wysokiej precyzji oraz pełnej kontroli podczas pisania i tworzenia wszelkich prac graficznych
   
 • Dostępne w wielu kolorach – marka Stabilo wszystkie kolory cienkopisów zaprojektowała w taki sposób, by każdy klient mógł skomponować kolekcję złożoną ze swoich ulubionych barw. Szeroka gama kolorów cienkopisów Stabilo sprawia, że tworzenie kreatywnych prac staje się samą przyjemnością

 

Cienkopisy Stabilo zestaw czy cienkopisy Stabilo na sztuki?

Cienkopisy stabilo point 88 żółte

Oferowane przez markę Stabilo artykuły do pisania są zazwyczaj dostępne zarówno jako pojedyncze sztuki, jak i w wygodnych zestawach. Podobnie wygląda to w przypadku cienkopisów. Zestaw cienkopisów Stabilo to ekonomiczny zakup, który świetnie sprawdzi się, jeśli od razu potrzebna nam jest ich większa ilość. Dzięki takiej opcji cienkopisy Stabilo tanio można zakupić bez żadnego problemu. Stabilo cienkopisy zestaw jest doskonałym wyborem dla artystów, rysowników oraz uczniów. Ponadto Stabilo zestaw cienkopisów będzie wspaniałym pomysłem na prezent urodzinowy czy świąteczny dla dziecka. Jeśli jednak nasze potrzeby są nieco mniejsze, warto także zwrócić uwagę na cienkopisy Stabilo pojedyncze. Co więcej, Stabilo cienkopisy na sztuki umożliwiają stworzenie swojego własnego zestawu złożonego z ulubionych, najczęściej używanych kolorów.
 

Cienkopisy Stabilo kolory

Ile jest kolorów cienkopisów Stabilo? Cienkopisy Stabilo wszystkie kolory to aż 47 wariantów kolorystycznych dostępnych w kolekcji Stabilo point 88. Dzięki tak szerokiej gamie kolorystycznej Stabilo cienkopisy wszystkie kolory pozwalają na kreatywną pracę bez żadnych ograniczeń. Kolory cienkopisów Stabilo to takie odcienie jak czarny, fioletowy, seledynowy, pomarańczowy, turkusowy i wiele, wiele innych. Dzięki temu Stabilo cienkopisy kolory powodują, że każdy znajdzie wśród nich odpowiedni dla siebie artykuł do pisania.

 

Stabilo – o producencie

Marka Stabilo to rodzinne przedsiębiorstwo, które bardzo szybko stało się światowym liderem na rynku artykułów piśmienniczych. Najważniejszą cechą wszystkich produktów Stabilo jest ich wysoka jakość, szeroka gama kolorystyczna oraz duża wydajność, gwarantująca długie użytkowanie. Dzięki temu kolekcje takie jak Stabilo Boss, Stabilo swing cool oraz Stabilo Point są już doceniane przez klientów na całym świecie i sprawiają, że tworzenie kolorowych notatek oraz kreatywnych prac jest łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Skuwka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Końcówka pisząca
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Typ tuszu
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Obudowa
więcej >
Typ
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena