• 22 255 95 55

Cienkopisy Stabilo 10 kolorów

Oprócz ciekawej kolorystyki warto również wiedzieć, że cienkopisy Stabilo możemy zakupić zarówno pojedynczo, jak i w zestawie. Często wybieraną kombinacja są cienkopisy Stabilo 10 sztuk, ponieważ wymieniona ilość cienkopisów jest wystarczająca, aby tworzyć kolorowe notatki i rysunki artystyczne. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:STABILO Ilość sztuk w opakowaniu:10

Pokaż na stronie:

Cienkopisy Stabilo 10 kolorów

Cienkopis stabilo 10 sztuk zestaw

Niemiecka marka Stabilo jest jedną z najchętniej wybieranych, jeśli chodzi o artykuły piśmiennicze. Wieloletnie doświadczenie, praca i pasja przyczyniły się do nieuniknionego wzrostu zasięgów Stabilo w zaskakująco krótkim czasie. Jednym z produktów, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem, są cienkopisy do rysowania Stabilo Point 88. Model ten występuje aż w 47 różnych kolorach, dzięki czemu każdy jest w stanie dobrać kolorystykę dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Oprócz ciekawej kolorystyki warto również wiedzieć, że cienkopisy Stabilo możemy zakupić zarówno pojedynczo, jak i w zestawie. Często wybieraną kombinacja są cienkopisy Stabilo 10 sztuk, ponieważ wymieniona ilość cienkopisów jest wystarczająca, aby tworzyć kolorowe notatki i rysunki artystyczne. 

 

Cienkopisy Stabilo 10 szt - jaki zestaw wybrać? 

Marka Stabilo w swojej ofercie posiada duży wybór dziesięciosztukowych zestawów. W podstawowym podziale ze względu na kolorystykę cienkopisy Stabilo zestaw, dzielą się na cienkopisy neonowe oraz cienkopisy pastelowe. Zestawy cienkopisów neonowych są chętnie wykorzystywane do tworzenia czytelnych notatek i map myśli, a z kolei zestawy o kolorystyce pastelowej, cieszą się dużym zainteresowaniem, jeśli chodzi o rysowanie i kolorowanie. 

 

Stabilo 10 sztuk cena 

Podanie uśrednionej ceny za zestaw 10 cienkopisów Stabilo nie należy do najłatwiejszych zadań. Na ostateczną cenę zestawu składa się wiele czynników, są to między innymi kolekcja, kolorystyka i model cienkopisów Stabilo. Jednak śmiało możemy stwierdzić, że duża część 10 cienkopisów Stabilo mieści się w przedziale cenowym pomiędzy 20 a 30 złotych.

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Skuwka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Końcówka pisząca
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Typ tuszu
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Obudowa
więcej >
Typ
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena