• 22 255 95 55

Cienkopisy Stabilo 6 kolorów

Oprócz ciekawej kolorystyki warto również wiedzieć, że cienkopisy Stabilo możemy zakupić zarówno pojedynczo, jak i w zestawie. Często wybieraną kombinacja są cienkopisy Stabilo 6 sztuk, ponieważ wymieniona ilość cienkopisów jest wystarczająca, aby tworzyć kolorowe notatki i rysunki artystyczne. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:STABILO Ilość sztuk w opakowaniu:6

Pokaż na stronie:

Cienkopisy Stabilo 6 kolorów

Cienkopisy Stabilo Point 88 zestaw 6 sztuk

Niemiecka marka Stabilo jest jedną z najchętniej wybieranych, jeśli chodzi o artykuły piśmiennicze. Wieloletnie doświadczenie, praca i pasja przyczyniły się do nieuniknionego wzrostu zasięgów Stabilo w zaskakująco krótkim czasie. Jednym z produktów, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem, są cienkopisy do rysowania Stabilo Point 88. Model ten występuje aż w 47 różnych kolorach, dzięki czemu każdy jest w stanie dobrać kolorystykę dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Oprócz ciekawej kolorystyki warto również wiedzieć, że cienkopisy Stabilo możemy zakupić zarówno pojedynczo, jak i w zestawie. Często wybieraną kombinacja są cienkopisy Stabilo 6 sztuk, ponieważ wymieniona ilość cienkopisów jest wystarczająca, aby tworzyć kolorowe notatki i rysunki artystyczne. 

 

Cienkopisy Stabilo 6 szt - jaki zestaw wybrać? 

Marka Stabilo w swojej ofercie posiada duży wybór sześciosztukowych zestawów. W podstawowym podziale ze względu na kolorystykę cienkopisy Stabilo zestaw, dzielą się na cienkopisy neonowe oraz cienkopisy pastelowe. Zestawy cienkopisów neonowych są chętnie wykorzystywane do tworzenia czytelnych notatek i map myśli, a z kolei zestawy o kolorystyce pastelowej, cieszą się dużym zainteresowaniem, jeśli chodzi o rysowanie i kolorowanie. 
 

Stabilo 6 sztuk cena 

Podanie uśrednionej ceny za zestaw 6 cienkopisów Stabilo nie należy do najłatwiejszych zadań. Na ostateczną cenę zestawu składa się wiele czynników, są to między innymi kolekcja, kolorystyka i model cienkopisów Stabilo. Jednak śmiało możemy stwierdzić, że duża część 6 cienkopisów Stabilo mieści się w przedziale cenowym pomiędzy 20 a 30 złotych. 

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Skuwka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Końcówka pisząca
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Typ tuszu
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Obudowa
więcej >
Typ
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena