• 22 255 95 55

Cienkopisy Stabilo czarne

Cienkopis czarny Stabilo jest jednym z najchętniej stosowanych produktów przez pracowników biurowych. Kolor czarny jest odcieniem uniwersalnym, dzięki czemu zastosowanie cienkopisów właśnie w tym odcieniu, jest szczególnie popularne.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: STABILO Kolor: Czarny

Pokaż na stronie:

Cienkopis Stabilo czarny

Cienkopis Stabilo Point 88 czarny

Cienkopis czarny Stabilo jest jednym z najchętniej stosowanych produktów przez pracowników biurowych. Kolor czarny jest odcieniem uniwersalnym, dzięki czemu zastosowanie cienkopisów właśnie w tym odcieniu, jest szczególnie popularne. Cienkopis czarny Stabilo to produkt unikalny w swojej prostej konstrukcji. Od lat Stabilo cienkopis czarny utrzymuje się na najwyższych pozycjach na listach sprzedaży. Jeśli więc poszukujecie artykułu piśmienniczego, który charakteryzuje się dużą funkcjonalnością, to cienkopis czarny Stabilo, z całą pewnością jest produktem, który powinien znaleźć się w Waszym szkolnym piórniku, czy w firmowym biurku. 
 

Czarny cienkopis Stabilo - co warto wiedzieć o cienkopisach Point 88?

Zanim zdecydujemy się na zakup produktu, jakim jest Stabilo cienkopis czarny warto, abyśmy dokładnie przemyśleli, jakie ma być jego główne zastosowanie. Czarny cienkopis Stabilo to produkt uniwersalny, jednak niewielofunkcyjny. Musimy pamiętać, że wybierany przez nas cienkopis w zależności od budowy, będzie charakteryzował się odmiennym zastosowaniem. W związku, z tym część cienkopisów doskonale sprawdzi się w kaligrafii, inne w rysunku technicznym, a jeszcze inne w tworzeniu prac artystycznych. Czarny cienkopis Stabilo Point 88 to produkt, który  doskonale nadaje się do prac podstawowych takich, jak tworzenie estetycznych notatek oraz prostych rysunków technicznych. Do bardziej zaawansowanych prac, z całą pewnością polecamy rozważenie zakupu cienkopisów profesjonalnych, które dostępne są w różnych szerokościach końcówki, dzięki czemu z łatwością możemy kontrolować kreskę. 

 

Cienkopis Stabilo czarny - gdzie możemy go wykorzystać?

Czarny cienkopis Stabilo doskonale sprawdzi się w pracy architektów, grafików, tatuatorów i u wielu innych pracowników. Produkt tego typu, często wykorzystywany jest również przez plastyków w popularniej technice rysunku, jaką jest line art. Jeśli w dalszym ciągu chcielibyście zagłębić zastosowanie cienkopisów czarnych Stabilo, to zachęcamy Was do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu na stronie sklepu. 

 

Stabilo cienkopis czarny cena

Cienkopis Stabilo Point 88 czarny

Cena czarnego cienkopisu Stabilo, charakteryzuje się wysokim stosunkiem jakości do ceny. Koszt produktu w głównej mierze będzie uzależniony od ilości czarnych cienkopisów Stabilo w zestawie. 
 

Stabilo cienkopisy - szacowane ceny

  • Cena za jedną sztukę czarnego cienkopisu Stabilo średnio wynosi 3,60 zł

 

Stabilo - informacje o producencie

Stabilo to rodzinne przedsiębiorstwo, które stało się jednym ze światowych liderów rynku artykułów piśmienniczych. Cechą charakterystyczną produktów Stabilo jest niemiecka jakość, różnorodność barw oraz przełomowe rozwiązania technologiczne. Dzięki temu długopisy, zakreślacze i cienkopisy Stabilo wykazują długą żywotność i zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki szerokiej gamie produktów marka Stabilo jest znana na całym świecie, a kolekcje takie jak Stabilo swing cool, Stabilo Boss oraz Stabilo Point 88 stały się już klasykami znajdującymi się w każdym piórniku, przyborniku oraz organizerze.

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Skuwka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Końcówka pisząca
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Typ tuszu
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Obudowa
więcej >
Typ
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena