• 22 255 95 55

Cienkopisy neonowe Stabilo

Cienkopisy w kolorach neonowych są szczególnie popularnym produktem zarówno w branży biurowej, jak i wśród uczniów, czy studentów. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem odpowiednich cienkopisów neonowych, to marka Stabilo z całą pewnością w swojej ofercie ma artykuły piśmiennicze, które spełnią wymagania nie jednej osoby.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: STABILO Kolor: Neonowy

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Cienkopisy neonowe

Cienkopisy neonowe są zaraz po czarnych, jednymi z najczęściej wybieranych artykułów piśmienniczych. Przy pomocy neonowych cienkopisów jesteśmy w stanie kolorami skutecznie oddzielać od siebie ważne i pilne treści, od tych - „do wykonania na później”. Każdy artykuł biurowy, w tym również cienkopisy neonowe, charakteryzują się specjalnymi parametrami, których znajomość w znacznym stopniu ułatwi nam wybór najlepszego cienkopisu. Na które cechy produktu powinniśmy zwrócić uwagę, aby dokonany zakup był dla nas w pełni satysfakcjonujący? Po  krótce odpowiemy na najczęściej zadawane pytania - zapraszamy!

 

Cienkopisy neonowe - najważniejsze informacje

Cienkopisy neonowe Stabilo Point 88

Cienkopisy w kolorach neonowych są szczególnie popularnym produktem zarówno w branży biurowej, jak i wśród uczniów, czy studentów. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem odpowiednich cienkopisów neonowych, to marka Stabilo z całą pewnością w swojej ofercie ma artykuły piśmiennicze, które spełnią wymagania nie jednej osoby. Na które parametry produktu powinniśmy zwrócić uwagę, zanim zdecydujemy się na zakup? Z łatwością jesteśmy w stanie wyróżnić szereg cech, które będą miały decydujący wpływ na jakość i zastosowanie cienkopisów neonowych. 
 

Cienkopis neonowy Stabilo - parametry: 

  • Grubość końcówki: neonowe cienkopis Stabilo Point 88 zostały wzbogacone w perfekcyjnie cienką końcówkę piszącą o grubości 0,4 mm, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać idealnie równą kreskę.
     
  • Cienkopisy neonowe Stabilo charakteryzują się dużą odpornością na wysychanie tuszu. Dodatkowo każdy cienkopis został wyposażony w wentylowaną skuwkę, która w przypadku połknięcia przez dziecko zapobiega duszeniu.
     
  • Każdy cienkopis charakteryzuje się ergonomicznym kształtem, dzięki czemu pisanie i kolorowanie przy użyciu cienkopisów neonowych Stabilo staje się komfortowe i praktyczne.

 

Cienkopisy neonowe Stabilo Point 88 - kolorystyka

Cienkopisy neonowe Stabilo Point 88

Każdy z nas z całą pewnością przynajmniej raz w życiu widział u kogoś lub posiadał własne cienkopisy Stabilo Point 88. Plastikowa obudowa w kolorze pomarańczowym, zamknięta kolorową skuwką, jest znakiem rozpoznawczym cienkopisów Satbilo. Artykuły piśmiennicze od Stabilo mają szereg cech szczególnych, o których wspomnieliśmy wcześniej, jednak nie możemy zapominać, że to głównie unikatowe i żywe barwy, miały największy wpływ na spopularyzowanie się produktów tej kategorii. Co ciekawe, w ofercie marki Stabilo znajdziemy aż 47 różnych odcieni kolorystycznych, toteż wymienienie wszystkich z nich byłoby nie lada wyzwaniem. Wśród najpopularniejszych cienkopisów neonowych Stabilo, z całą pewnością powinniśmy wyróżnić takie kolory, jak: neonowy różowy, neonowy czerwony, neonowy pomarańczowy, neonowy żółty, neonowy zielony oraz neonowy niebieski. Oferta cienkopisów neonowych Stabilo jest tak bogata, że wybór ulubionego koloru nie powinien stanowić najmniejszego problemu!

 

Cienkopisy neonowe cena

Cena cienkopisów neonowych Stabilo jest optymalna i niewygórowana. Jeśli chodzi o szacowany koszt produktu, to największy wpływ na ostateczną ceną będzie miała przede wszystkim ilość cienkopisów w zestawie. 

Warto pamiętać, że cienkopisy neonowe Stabilo możemy zakupić zarówno na pojedyncze sztuki, jak i w zestawach pakowanych po 4, 6, 8 sztuk i więcej! 

Cena:

  • Cienkopis neonowy cena za jedną sztukę wynosi średnio 4 złote

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Skuwka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Końcówka pisząca
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Obudowa
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena