• 22 255 95 55

Cienkopisy Stabilo pastelowe

Cienkopisy Stabilo pastelowe to produkt, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zadowoleniem wśród klientów. Za pomocą tego niewielkiego artykułu piśmienniczego jesteśmy, w stanie tworzyć wyjątkowe notatki, które dzięki oryginalnym i delikatnym odcieniom wyglądają estetycznie i czytelnie. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: STABILO Kolor: Pastelowy

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Cienkopisy pastelowe Stabilo 

Cienkopis Stabilo Point 88 pastel

Cienkopisy Stabilo pastelowe to produkt, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zadowoleniem wśród klientów. Za pomocą tego niewielkiego artykułu piśmienniczego jesteśmy, w stanie tworzyć wyjątkowe notatki, które dzięki oryginalnym i delikatnym odcieniom wyglądają estetycznie i czytelnie. Stabilo cienkopisy pastelowe Point 88, to jeden z najpopularniejszych modeli cienkopisów, które obecnie otrzymamy na rynku. Pomarańczowa obudowa o ergonomicznym kształcie oraz kolorowa końcówka wentylująca w kolorze tuszu, to znaki rozpoznawcze cienkopisów pastelowych Stabilo. Zanim jednak zdecydujemy się zakupić pastelowe cienkopisy Stabilo warto, abyśmy dokładnie przyjrzeli się najważniejszym cechom produktu, ponieważ ich znajomość umożliwi nam dokonanie udanego zakupu. Cienkopisy pastelowe Stabilo - najważniejsze informacje o produkcie! 
 

Pastelowe cienkopisy Stabilo 

Stabilo pastelowe cienkopisy są niezaprzeczalnym numerem jeden na rynku od 1977 roku. Od tego czasu cienkopisy Stabilo przeszły rozbudowanie oferty, toteż aktualnie Stabilo Point 88 występuje aż w 47 kolorach. Co ciekawe, według statystyk prowadzonych przez firmę, Stabilo sprzedaje średnio 4 cienkopisy na minutę. Jest to imponujący wynik, ponieważ ilość sprzedanych cienkopisów w ciągu roku daje nam naprawdę zaskakująco wysoki rezultat. 

Przejdźmy do najważniejszej kwestii, a mianowicie cech szczególnych produktu. Aspekt ten jest wyjątkowo ważny, ponieważ Stabilo pastelowe cienkopisy, podobnie jak inne artykuły piśmiennicze charakteryzują się wieloma wyróżnikami. 

 

Stabilo pastel cienkopisy - specyfikacja techniczna: 

 • Główną cechą szczególną, która wpłynęła na popularność cienkopisów Stabilo, jest kolorystyka. Tak, to właśnie delikatne pastelowe odcienie podbijają notatki biurowe pracowników i uczniów na całym świecie. Wśród najpopularniejszych pastelowych kolorów, śmiało możemy wyróżnić: lodowy błękit, pastelową zieleń, lodową zieleń, cytrynowy, brzoskwiniowy, jasny różowy, liliowy, pastelowy szary.
 • Ważnym elementem w budowie cienkopisu jest końcówka pisząca. Dobrze skonstruowana końcówka w cienkopisie powinna charakteryzować się dużą odpornością na złamania i rozwarstwiania, dzięki czemu wykonana przez nas kreska będzie idealnie równa i długa.
 • Odpowiednio dobrana grubość linii pisania, jest kolejnym elementem, który powinien przykuć naszą uwagę. Decydując się na zakup cienkopisów pastelowych Stabilo, powinniśmy mieć na uwadze fakt, że grubość linii piszącej wynosi jedyne 0,4 mm. Jeśli więcej planujemy zakup cienkopisów do kolorowania warto, abyśmy poszukali produktu o grubszej końcówce.
 • Końcówka pisząca, która wchodzi w skład budowy cienkopisów pastelowych Stabilo, została wyposażona w ochronną skuwkę wentylującą, która w przypadku połknięcia przez dziecko zapobiega uduszeniu. Co więcej skuwka zapobiega wysychaniu tuszu, co zapewni nam długą i satysfakcjonującą pracę.
   

Cienkopisy Stabilo pastelowe cena

Cienkopisy pastelowe Stabilo Point 88 są produktem, który charakteryzuje się wysokim stosunkiem jakości do niskiej ceny. Jeśli rozważasz zakup cienkopisów pastelowych Stabilo, to największy wpływ na koszt produktu, z całą pewnością będzie miała ilość sztuk w zestawie. Cienkopisy pastelowe Stabilo otrzymamy zarówno w postaci pojedynczych egzemplarzy, jak i zestawów pakowanych po kilka i kilkanaście sztuk. 

Cienkopisy pastelowe Stabilo szacowane ceny:

 • Pojedyncza sztuka cienkopisy pastelowego Stabilo kosztuje średnio 3 zł
 • Zestaw 4 sztuk cienkopisów pastelowych Stabilo kosztuje średnio 30 zł 

   

Stabilo - informacje o producencie artykułów piśmienniczych

Stabilo to rodzinne przedsiębiorstwo, które stało się jednym ze światowych liderów rynku artykułów piśmienniczych. Cechą charakterystyczną produktów Stabilo jest niemiecka jakość, różnorodność barw oraz przełomowe rozwiązania technologiczne. Dzięki temu długopisy, zakreślacze i cienkopisy Stabilo wykazują długą żywotność i zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki szerokiej gamie produktów marka Stabilo jest znana na całym świecie, a kolekcje takie jak Stabilo Swing Cool, Stabilo Boss oraz Stabilo Point stały się już klasykami znajdującymi się w każdym piórniku, przyborniku oraz organizerze.

 

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Skuwka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Końcówka pisząca
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Obudowa
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena