• 22 255 95 55

Cienkopisy Stabilo Point 88

Cienkopisy Stabilo Point 88 są niepodważalnym liderem w sprzedaży od 1977 roku. Cała branża biurowa została w błyskawicznym tempie zdominowana przez cienkopisy Point 88.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:STABILO Typ:Stabilo Point 88

Pokaż na stronie:

Cienkopisy Stabilo Point 88

Cienkopisy Stabilo Point 88

Cienkopisy Stabilo Point 88 są niepodważalnym liderem w sprzedaży od 1977 roku. Cała branża biurowa została w błyskawicznym tempie zdominowana przez cienkopisy Point 88. Co wpłynęło na tak duże zainteresowanie produktami marki? Niewątpliwie ogromną zaletą cienkopisów Stabilo Point 88 jest wyjątkowo niska cena oraz bogaty wybór kolorów, dzięki tym dwóm kwestiom każdy bez najmniejszego problemu, jest w stanie dostosować swój wybór do indywidualnych potrzeb i upodobań estetycznych. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup cienkopisów Stabilo Point 88, koniecznie musimy przyjrzeć się najważniejszym parametrom i cechom szczególnym produktu. Uzyskanie tych informacji umożliwi nam dokonanie udanego i przemyślanego zakupu.
 

Cienkopisy Stabilo Point 88 - produkt szyty na miarę potrzeb każdego klienta 

Każdy pracownik biurowy doskonale wie, jak ważną kwestią jest odpowiedni dobór artykułów biurowych. Wszystkim nam zależy, aby zakupiony przez nas produkt spełniał się jak najlepiej, nie zacinał się i przede wszystkim był wygodny i praktyczny w użyciu. Jeśli więc poszukujecie produktu, który będzie spełniał się w każdym z powyżej wymienionych elementów, to mamy dla Was sprawdzone rozwiązanie - cienkopisy Stabilo Point 88! 
 

Stabilo Point 88 - mocne strony produktu

Cienkopisy Stabilo Point 88

Cienkopis Stabilo Point 88 to produkt, który charakteryzuję się ogromnym wyborem kolorów. Śmiało możemy stwierdzić, że marka Stabilo w swojej ofercie ma największy wybór odcieni. Wśród 47 odmiennych kolorów, jesteśmy w stanie wyróżnić odcienie neonowe, pastelowe, jaki i klasyczne kolory czerni i szarości. Kolejnym dużym plusem cienkopisów Stabilo Point 88, jest fakt, że model ten występuje w dwóch rozmiarach, które dostępne są pod nazwami: Stabilo Point 88 oraz w pomniejszonej wersji Stabilo Point 88 mini. Jeśli więc zależy nam na oszczędności miejsca w piórniku, czy szufladzie to doskonałym rozwiązaniem będzie zakup cienkopisów mini. Tak duży i zróżnicowany wybór, miał ogromny wpływ na spopularyzowanie się cienkopisów Stabilo Point 88. 

 

Stabilo Point 88 - kolory

Wielokrotnie wspominaliśmy już, że cienkopisy Stabilo Point 88 to produkt, który występuje w wielu wariantach kolorystycznych, aby zobrazować Wam, że oferta cienkopisów dostosuje się do potrzeb każdego z klientów, postanowiliśmy wyselekcjonować najpopularniejsze i najchętniej wybierane kolory. 

Stabilo Point 88 - popularne odcienie:

  • Cienkopis Stabilo Point 88 neonowy żółty
  • Cienkopis Stabilo Point 88 neonowy zielony
  • Cienkopis Stabilo Point 88 neonowy różowy
  • Cienkopis Stabilo Point 88 neonowy czerwony
  • Cienkopis Stabilo Point 88 pastelowy niebieski
  • Cienkopis Stabilo Point 88 pastelowy blady róż
  • Cienkopis Stabilo Point 88 brzoskwiniowy
  • Cienkopis Stabilo Point 88 szary
  • Cienkopis Stabilo Point 88 czarny

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Skuwka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Końcówka pisząca
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Typ tuszu
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Obudowa
więcej >
Typ
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena