• 22 255 95 55

Cienkopisy niebieskie

Z cienkopisami biurowymi sytuacja przedstawia się bardzo podobnie jak w przypadku długopisów. Dlaczego długopisów? - zapytacie. Głównie dlatego, że każdy pracownik biurowy ma zarówno swoją ulubioną markę długopisu, jak i ulubiony kolor cienkopisu. Cienkopis biurowy jest stosowany głównie do sporządzania szybkich, a zarazem estetycznych notatek.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kolor:Niebieski

Pokaż na stronie:

Niebieskie cienkopisy

Z cienkopisami biurowymi sytuacja przedstawia się bardzo podobnie jak w przypadku długopisów. Dlaczego długopisów? - zapytacie. Głównie dlatego, że każdy pracownik biurowy ma zarówno swoją ulubioną markę długopisu, jak i ulubiony kolor cienkopisu. Cienkopis biurowy jest stosowany głównie do sporządzania szybkich, a zarazem estetycznych notatek. Pisma i notatki sporządzone w taki sposób, wyglądają elegancko i starannie. Jednak nie jest to jedyne zastosowanie cienkopisów. W zależności od kolorystyki, dla każdego cienkopisu może zostać przypisane inne zastosowanie. Jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych kolorów, zaraz po czarnym, jest cienkopis niebieski. Co miało wpływ na dużą popularność tego modelu - uniwersalizm! Kolor niebieski jest wyjątkowo praktyczny i pasuje idealnie do każdego typu pism, niezależnie od ich ważności. Niebieski cienkopis - dowiedzmy się, którzy producenci artykułów biurowych mają w swojej ofercie największy wybór produktów z tej kategorii! 
 

Cienkopisy niebieskie - marki, które warto poznać

cienkopisy niebieskie Schneider

Oferta producentów cienkopisów niebieskich jest bardzo rozbudowana. W związku z tym warto, aby nasz zakup był przemyślany i dobrze zaplanowany. Wiele zapytań dotyczących niebieskich cienkopisów, skłoniło nas do sporządzenia krótkiej listy z nazwami marek, którym należy się szczególne wyróżnienie. 
 

Cienkopisy niebieskie - wyselekcjonowane marki:

 

Tych firm z całą pewnością nikomu nie musimy przedstawiać. Ich wieloletnie doświadczenie i wysokiej jakości artykuły piśmiennicze, miały ogromny wpływ na zainteresowanie i popularność oferowanych przez nie produktów. 
 

Cienkopis niebieski - cechy szczególne 

cienkopisy niebieskie Schneider

W każdym artykule piśmienniczym jesteśmy w stanie wyróżnić cechy charakterystyczne dla danej kategorii produktów. Cienkopis niebieski również nie jest wyjątkiem. W zależności od producenta poszczególne cienkopisy będą nieznacznie się od siebie różniły. Wśród ważnych cech produktu, bez dwóch zdań powinniśmy wyróżnić: grubość końcówki piszącej, która ma decydujący wpływ na szerokość kreski, pigmentację tuszu, ergonomiczny ogumowany uchwyt, wodoodporność, nieścieralności i wiele, więcej! Jak łatwo możemy zauważyć, nawet niewielki artykuł piśmienniczy ma szereg cech charakterystycznych. 

 

Cienkopis niebieski cena

Koszt konkretnego niebieskiego cienkopisu będzie w dużym stopniu zależny od ilości cienkopisów w zestawie oraz od marki. W związku z tym postanowiliśmy wyselekcjonować poszczególne ceny z uwzględnieniem marek. 
 

Ceny niebieskich cienkopisów:

  • Koszt jednego niebieskiego cienkopisu Stabilo wynosi średnio 3 zł
  • Koszt jednego niebieskiego cienkopisu Rystor wynosi średnio 2 zł
  • Koszt jednego niebieskiego zakreślacza Schneider wynosi średnio 4 zł

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Skuwka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Końcówka pisząca
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Typ tuszu
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Obudowa
więcej >
Typ
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena