• 22 255 95 55

Cienkopisy pastelowe

Z czystym sumieniem polecamy cienkopisy pastelowe od Faber-Castell i Stabilo! Wiedząc, które marki cieszą się największym zadowoleniem wśród klientów warto, abyśmy przyjrzeli się bliżej parametrom poszczególnych cienkopisów pastelowych, ponieważ to ten aspekt będzie miał decydujący wpływ na nasz zakup. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kolor:Pastelowy

Pokaż na stronie:

Cienkopisy pastelowe 

Stabilo POINT 88 zestaw pastelowe

Kolory pastelowe w ostatnim czasie mocno zyskały na popularności, czego potwierdzeniem jest fakt, że coraz większa część artykułów piśmienniczych od wielu producentów występuje właśnie we wspomnianej kolorystyce. W grupie tych produktów, z całą pewnością nie mogło zabraknąć pastelowych cienkopisów, które są  niezwykle często wybierane przez pracowników biurowych, jak i plastyków, którzy w swoich pracach artystycznych chętnie wykorzystują ten rodzaj produktu. Jeśli planujecie zakup pastelowych cienkopisów, z całą pewnością interesuje Was fakt, które marki posiadają w swojej ofercie najlepsze produkty oraz, jakie cechy szczególne produktu powinny mieć dla Was największe znaczenie. Cienkopisy pastelowe - odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania! 
 

Pastelowy cienkopis - jaką markę wybrać?

Wiele osób rozpoczyna poszukiwania wybranego produktu od analizy producentów, którzy oferują dany artykuł biurowy. Jest to jak najbardziej uzasadnione, ponieważ duża część marek z artykułami piśmienniczymi, posiada ugruntowaną pozycje w branży biurowej. Wśród najczęściej wymienianych firm, śmiało możemy wyróżnić niemieckie marki: Stabilo oraz Schneider. Co sprawiło, że obie firmy mają tak rozbudowaną ofertę cienkopisów, zaczynając od uniwersalnych odcieni, a kończąc na neonowych czy pastelowych? Ogromny wpływ na popularność produktów od powyższych marek, z całą pewnością miała jakość budowana na doświadczeniu i tradycji. Dlatego z czystym sumieniem polecamy cienkopisy pastelowe od Schneidera i Stabilo! Wiedząc, które marki cieszą się największym zadowoleniem wśród klientów warto, abyśmy przyjrzeli się bliżej parametrom poszczególnych cienkopisów pastelowych, ponieważ to ten aspekt będzie miał decydujący wpływ na nasz zakup. 

 

Cienkopisy pastelowe - najważniejsze parametry

Z pozoru może wydawać się, że cienkopisy pastelowe nie charakteryzują się wieloma cechami szczególnymi. Jednak z całą pewnością jesteśmy w stanie wyróżnić parametry, które będą miały ogromny wpływ na jakość i komfort naszej pracy. Pierwszym podstawowym, a zarazem najważniejszym elementem, wchodzącym w skład budowy cienkopisów pastelowych, jest grubość końcówki piszącej. To ten parametr będzie miał decydujący wpływ na jakość i grubość kreski. W zależności od zastosowana, producenci oferują nam różne grubości końcówek, dzięki czemu jesteśmy w stanie wybrać cienkopis idealnie dostosowany do naszych preferencji. Kolejnym ważnym elementem, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego cienkopisu pastelowego, jest właściwy dobór produktu ze względu na kształt. Obudowa powinna charakteryzować się ergonomicznym kształtem, która umożliwi nam komfortową pracę z cienkopisami przez długi czas. Jeśli dostosowaliśmy nasz wybór ze względu na powyższe czynniki, śmiało możemy przejść do wyboru naszych ulubionych pastelowych kolorów! 
 

Cienkopisy pastelowe - kolory 

Kolorystyka z całą pewnością odgrywa najważniejszą rolę w sporządzaniu notatek. Odpowiednio dobrane odcienie są szczególnie ważne, jeśli chodzi o tworzenie map myśli, których główną ideo jest zapamiętywanie przy pomocy kolorów. Dlatego warto, aby wybrane przez nas odcienie były odpowiednio dostosowane do naszych upodobań estetycznych, ponieważ aspekt ten ma decydujący wpływ na jakość nauki i zapamiętywania. 

Cienkopis Schneider pastelowy


Pastelowe cienkopisy - popularne kolory:

  • Pastelowy żółty
  • Pastelowy pomarańczowy
  • Pastelowy różowy
  • Pastelowy fioletowy
  • Pastelowy niebieski
  • Pastelowy zielony
  • Pastelowy szary

 

Dobór ulubionych odcieni sprawi, że estetyka naszych notatek będzie nienaganna, a nauka przyjemna i skuteczna! 

 

Cienkopisy pastelowe opinie

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego rodzaju pastelowych cienkopisów, koniecznie powinniśmy zapoznać się z opiniami klientów, ponieważ umożliwi nam to dokonanie udanego zakupu już za pierwszym razem! Zarówno cienkopisy pastelowe Schneider, jak i cienkopisy Stabilo cieszą się ogromnym zadowoleniem wśród klientów. Na popularnych platformach, gdzie możemy oceniać produkty, cienkopisy obu marek nie spotkały się z niższą oceną niż 4,5 gwiazdki. 

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Skuwka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Końcówka pisząca
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Typ tuszu
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Obudowa
więcej >
Typ
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena