• 22 255 95 55

Cienkopisy kulkowe

Cienkopisy kulkowe są kolejnym rodzajem artykułów piśmienniczych z grupy cienkopisów. Produkt tego typu cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród pracowników biurowych, uczniów, czy studentów. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj: Kulkowy

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Cienkopisy kulkowe

Cienkopis kulkowy Pentel

Cienkopisy kulkowe są kolejnym rodzajem artykułów piśmienniczych z grupy cienkopisów. Produkt tego typu cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród pracowników biurowych, uczniów, czy studentów. Cienkopisy kulkowe często są stosowane naprzemiennie z długopisami, ponieważ wyglądem zewnętrznym i konstrukcją nieznacznie się od siebie różnią. Cienkopis kulkowy znacznie rzadziej stosowany jest przy tworzeniu prac artystycznych, ponieważ w tej kwestii znacznie lepiej sprawdzają się cienkopisy wodoodporne na bazie tuszu. Jeśli więc poszukujecie artykułu biurowego, który sprawdzi się w Waszej codziennej pracy, to cienkopis kulkowy z całą pewnością jest produktem, którego potrzebujecie! Zanim jednak zdecydujemy się na zakup produktu warto, abyśmy dokładnie zapoznali się z jego poszczególnymi cechami. W związku z czym, zapraszamy na krótki poradnik dotyczący cienkopisów kulkowych! 
 

Cienkopisy kulkowe Pentel

Jednym z producentów, który w sprzedaży posiada cienkopisy kulkowe, jest marka Pentel. W ofercie marki znajdziemy między innymi, cienkopisy kulkowe BLN 105, które dzięki wyjątkowo korzystnym parametrom technicznym, zyskały na swojej popularności w mgnieniu oka. 
 

Co wyróżnia ten model na tle konkurencji? - parametry cienkopisu kulkowego Pentel BN 105:

  • Cienkopisu kulkowy Pentel został zaprojektowany z myślą o uczniach i pracownikach biurowych
  • Produkt został wyposażony w płynny tusz żelowy EnerGel, dzięki któremu otrzymujemy efekt lekkości i gładkości pisania
  • Tusz, w który wyposażono cienkopis BLN 105 nie blaknie i szybko wysycha, dzięki czemu sprawdzi się doskonale również u osób leworęcznych
  • Cienkopis kulkowy został niemalże całkowicie wykonany z materiałów przetworzonych, dzięki czemu z łatwością możemy poddać go recyklingowi
  • Cienkopis kulkowy Pentel występuje w trzech podstawowych kolorach: czarnym, czerwonym i niebieskim
  • Cienkopis kulkowy od Pentel został wyposażony w cienką końcówkę piszącą o grubości 0,5 mm, co daje nam doskonale cienką kresę o grubości 0,25 mm
     

Jeśli więc w dalszym ciągu zastanawiacie się, jaki cienkopis kulkowy wybrać? To przedstawiona przez nas propozycja z całą pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

 

Pentel - o producencie cienkopisów kulkowych 

Cienkopis kulkowy Pentel

Firma Pentel od lat funkcjonuje w branży biurowo-piśmienniczej. Pentel posiada swoje oddziały aż w 21 krajach na całym świecie, mimo wszystko marka nie osiada na laurach i stale się rozwija. Zatrzymajmy się na dłużej nad niezwykle istotnym wątkiem, jakim jest główna filozofia marki, ponieważ ten aspekt miał niewątpliwie decydujący wpływ na rozwój i rozpoznawalność firmy na arenie międzynarodowej. W codziennej pracy Pentel kieruje się złotymi zasadami japońskiej filozofii biznesowej kaizen, zgodnie z którą małymi systematycznymi krokami dążą do stałego doskonalenia. Każdego dnia pracownicy Pentel starają się łączyć pasje z produktywnością, dzięki czemu produkty Pentel są zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal.

Filtry

Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Skuwka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Końcówka pisząca
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Obudowa
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena