• 22 255 95 55

Cienkopisy zmywalne

Cienkopisy zmazywalne wykorzystujemy w procesie nauki, jednak znacznie częściej na zakup takiego produktu decydują się osoby dorosłe niż dzieci. Na pytanie, dlaczego mamy krótką odpowiedź, a mianowicie cienkopis zmywalny, jest głównie stosowany w nauce kaligrafii, rysunku technicznego i wielu innych specjalistycznych technik kreślarskich i malarskich.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ: Zmywalny

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Cienkopisy zmazywalne

Cienkopisy zmywalne PILOT

Cienkopis zmazywalny jest znacznie mniej popularnym produktem niż doskonale wszystkim znany cienkopis szybkoschnący. Jednak należy pamiętać, że cienkopis zmywalny również odnajduje rzeszę swoich odbiorców, co jest jak najbardziej uzasadnione. Każdy z nas z całą pewnością pamięta długopisy ścieralne, które były przez wielu stosowane do nauki pisania. Długopis tego typu umożliwiał nam ścieranie niechcianych błędów, które popełnialiśmy w trakcie pisania. W tym momencie, odpowiedź na pytanie dotyczące zastosowania cienkopisów ścieralnych, nasuwa się nam sama. Cienkopisy zmazywalne wykorzystujemy w procesie nauki, jednak znacznie częściej na zakup takiego produktu decydują się osoby dorosłe niż dzieci. Na pytanie, dlaczego mamy krótką odpowiedź, a mianowicie cienkopis zmywalny, jest głównie stosowany w nauce kaligrafii, rysunku technicznego i wielu innych specjalistycznych technik kreślarskich i malarskich. Wykorzystanie produktu, tego typu umożliwia nam skuteczne wytarcie niechcianych elementów, dzięki czemu nasz  jeden błąd nie przekreśla automatycznie naszej całej pracy.
 

Cienkopis zmywalny, co warto wiedzieć o produkcie?

Cienkopisy ścieralne charakteryzują się wieloma parametrami, których znajomość w dużym stopniu ułatwi nam dokonanie udanego zakupu. Pierwszą podstawową informacją, która z całą pewnością dla części osób będzie zaskoczeniem, jest fakt, że cienkopisy zmazywalne mogą mieć właściwości wodoodporne. To ciekawe, ponieważ dla wielu z nas właściwości zmazywalne automatycznie kojarzą się z brakiem odporności na wodę. Czym jeszcze mogą zaskoczyć nas cienkopisy ścieralne? Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej konkretom, a mianowicie cienkopisom Frixon Point marki Pilot. 
 

Cienkopisy zmywalne PILOT

Cienkopis zmywalny Frixon Point - parametry, na które warto zwrócić uwagę:

  • Cienkopisy Pilot zostały wyposażone we wkład żelowy, który łatwo możemy usunąć poprzez potarcie za pomocą silikonowej końcówki, znajdującej się na zatyczce.
  • Ergonomiczny ogumowany uchwyt, umożliwi nam długą i komfortową pracę bez nadmiernego ryzyka obciążenia dłoni
  • Produkt idealnie sprawdzi się w pracy u osób leworęcznych - unikalny tusz Metamo szybko schnie i nie pozostawia zabrudzeń
  • Cienkopis ścieralny został wyposażony w wymienny wkład, co czyni produkt ekonomicznym i wydajnym
  • Nowoczesny design produktu sprawia, że jest on nie tylko wyjątkowo praktyczny, ale również estetyczny
  • Tusz żelowy Metamo jest odporny na działanie wody i światła oraz charakteryzuje się właściwościami termoczułymi (znika przy temperaturze około 65 stopni, a pojawia się ponownie przy temperaturze minus 10 stopni)

 

Cienkopisy zmywalne - producenci

Nie wiele firm posiada w swojej ofercie cienkopisy ścieralne. Oprócz wcześniej wspomnianego producenta Pilot, inną firmą, którą śmiało możemy polecić, jest niemiecki producent artykułów piśmienniczych Schneider. Jeśli więc zastanawiacie się, jaki cienkopis ścieralny wybrać, to z czystym sumieniem polecamy obie wyżej wymienione marki.

Filtry

Dwustronny
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Skuwka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Końcówka pisząca
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Z gumką do wymazywania
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Obudowa
więcej >
Przeznaczenie
więcej >

Cena