• 22 255 95 55

Cukier i słodziki

Kawa lub herbata bez cukru? Dla jednych to jedyny słuszny wybór, a dla drugich ogromny problem, którego nie da się rozwiązać innymi sposobami. Cukier do biura koniecznie musi być dostępny w kuchennych szafkach zarówno dla gości, jak i pracowników. Przygotowaliśmy więc wiele interesujących rozwiązań, które doskonale sprawdzą się w każdej firmie.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Oferujemy m.in. słodziki do biura w saszetkach, kilogramowych paczkach i różnych wariantach (np. cukier biały lub brązowy). Możesz więc bez problemu dostosować wybór do swoich oczekiwań i potrzeb lub urozmaicić życie zespołu specjalistów i klientów, zapewniając im dostęp do wielu alternatyw. Poznaj nasze propozycje już teraz i wybierz najlepsze.
 

Ceny i jakość – czy to może iść w parze?
 

Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem wysokiej jakości asortymentu dla biur, firm lub klientów prywatnych. Codziennie więc dbamy o to, by połączyć ze sobą jakość oferowanych produktów i niskiej ceny. Czy nam się to udało? Przekonaj się i zobacz przygotowany przez nas cukier lub pozostałe produkty dostępne w tej kategorii. Na przestrzeni lat usatysfakcjonowaliśmy tysiące klientów.
 

Cukier do biura sypki, w kostkach, czy saszetkach? Jak wybrać słodzik do firmy?
 

Cukier w kostkach to obecnie rzadko spotykany na Polskich stołach dodatek. Jeśli więc chcesz zainteresować swoich gości, klientów i inwestorów, postaw taką propozycję na stolę z poczęstunkiem. Na pewno będą oni pozytywnie zaskoczeni. Warto jednak dodać cukier w saszetkach, gdyby na spotkaniu znalazł się ktoś, kto najczęściej jak to możliwe korzysta z hermetycznie zamykanych produktów w obawie o kontakt z bakteriami. W kuchni dla pracowników najlepiej jednak sprawdza się klasyczny cukier sypki, gdyż każdy może w wygodny sposób dozować ilość słodzików.

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość saszetek w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Zgrzewka [szt]
więcej >
Artykuły spożywcze
więcej >
Typ
więcej >

Cena