• 22 255 95 55

Deski i teczki z klipem

W ofercie sklepu z artykułami Dlabiura24 dostępne są podkładki pod dokumenty z klipsem, zwane są również clipboardami. Jest to solidny sposób przechowywania dokumentów biurowych. Pozwala on uporządkować dokumenty, tak by posortować je i logiczne rozlokować po rożnych zakamarkach biura.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Deski z klipsami dostępne są różnych wersjach kolorystycznych, co sprawia, że można dodatkowo wykorzystać aspekt kolorystyczny w planowaniu biura. Oprócz wersji kolorystycznych zachęcamy również do zainteresowania się dwoma wersjami - jedna jest z zamykaną okładką, druga jest otwarta.

Rozmiary podkładek pod dokumenty z klipsem

Większość podkładek pod dokumenty z klipsami występuje w wersji A4, jednak sklep DlaBiura24 oferuje również deski A3. Niezależnie od potrzeb swoich lub swojego biura produkty biurowe mogą zostać dopasowane do potrzeb, tak by wpisać je w przestrzeń biurową. Ułatwiają one pracę pośród rozmaitych dokumentów. Katalogują i pozwalają zachować porządek np. podczas prezentacji oferty u klientów lub kontrahentów. Do tego świetnie sprawdzają się np. w wypadku, gdy znajdujemy się w miejscu, w którym nie ma twardych przestrzeni do pisania. Wtedy można użyć podkładki pod dokumenty z klipsem i wyjątkowo ułatwia to pracę. Zachęcamy również do zapoznania się z sąsiednimi kategoriami. W ofercie sklepu DlaBiura24 dostępne są dyspensery do taśm pakowych. Zachęcamy do zapoznania się z kategorią.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Grubość kartonu [mm]
więcej >
Kieszeń
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Okleina
więcej >
Uchwyt na długopis
więcej >
Zaczep do zawieszenia
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena