• 22 255 95 55

Długopisy

Długopisy popularne to produkt do pisania – na ich zakup codziennie decydują się niezliczone rzesze Klientów. W naszej ofercie dostępne są długopisy klasyczne ze skuwką, automatyczne a także jednorazowe lub z wymiennym wkładem. Prezentujemy pełna kolorystykę produktów a także różne grubości końcówek piszących. Zwracamy szczególna uwagę abyś mógł wybrać również produkt ekologiczny. Długopisy popularne – idealne połączenie komfortu i wydajności!

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Jakie są najpopularniejsze długopisy?

Spośród tych dostępnych tutaj możemy wyróżnić trzy najważniejsze kategorie, które znalazły swoich amatorów w biurach, szkołach i uczelniach na całym świecie. Co ciekawe, każdy ma inne preferencje co do głównego koloru, którego używa w notatkach, kalendarzach, zapiskach.

Do tej pory największe triumfy święciły długopisy niebieskie, klasyczne, typowe i uniwersalne, ale jednocześnie po prostu czytelne i sprawdzające się w każdych warunkach. Są powszechnie dostępne i wyglądają dobrze na każdym odcieniu papieru i pozostają widoczne niezależnie od koloru kratek czy lini za nimi.

Za to długopisy czarne to prawdziwa elegancja. Wystarczy, że spróbujesz raz takiej odmiany, a przekonasz się, jak dobrze może wyglądać pismo - nawet nie kaligrafowane w żaden specjalny sposób.  

Długopisy kolorowe nie tylko dla najmłodszych

Kto powiedział, że w kolorach mogą pisać tylko dzieci? Zdecydowanie się z tym nie zgadzamy, dlatego możemy polecić do każdego biura zestaw wielobarwnych długopisów. Czerwony i zielony to absolutne podstawy. Żeby nie obciążać znacząco budżetu firmy, warto zacząć od podstawowych modeli. Tutaj świetnie sprawdzi się chociażby długopis BIC zielony czy Pentel BK77 czerwony. Nie warto powstrzymywać się od profesjonalnych zakupów w późniejszym okresie - jakość z całą pewnością się zwróci. I to z nawiązką! Długopisy kolorowe - na pokład.

A w ramach prezentu spraw swoim najlepszym współpracownikom Parker IM Brushed Metal GT.

Filtry

Producenci
więcej >
Długość wkładu [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Metalizowana końcówka
więcej >
Metalowa końcówka
więcej >
Skuwka
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Uchwyt na smycz
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Średnia końcówka [mm]
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Typ wkładu
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Typ
więcej >

Cena