• 22 255 95 55

Długopisy

Wydawałoby się, że w dobie komputerów i możliwości sporządzania przy ich pomocy notatek długopisy odeszły do lamusa. Uspakajamy. Długopisy mają się dobrze. Na szczęście w szkołach nadal do pisania wykorzystuje się długopisy, a i w codziennym życiu zwykle prościej skorzystać z tego niedrogiego, dostępnego dla każdego przyboru do pisania. Zawsze można go mieć pod ręką - w kieszeni, szufladzie, na biurku.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Najlepsze długopisy do szkoły

Ważne, by był wygodny w użyciu. Nie ma co przesadzać z wymyślnymi, drogimi długopisami, by po ich utracie nie było płaczu (długopisy to do siebie mają, że lubią się gubić). Użyteczność i wygoda pisania - to jest ważne w przypadku długopisów. No może tylko w młodszych klasach szkolnych dobrym wyborem będą nieco droższe długopisy wymazywalne – bo ułatwiają poprawki w szkolnych zeszytach. Do wyboru mamy długopisy tradycyjne i automatyczne. Jednak te automatyczne używane przez młodsze dzieci (szczególnie przez ich ciekawość i rozkręcanie przyboru) nie zawsze się sprawdzają. Jako długopisy szkolne (dodatkowo obok tradycyjnych piszących na niebiesko) sprawdzają się długopisy kolorowe – do podkreślania tematów, zapisywania ważniejszych informacji. Używanie długopisu nie jest tak prostą sprawą jakby się wydawało. Jego opanowanie zależy od sprawności motorycznej dziecka. Przy kłopotach z trzymaniem długopisu lepiej poszukać ergonomicznego modelu, z antypoślizgową nakładką lub w przypadku leworęczności - wybrać długopis dedykowany osobom leworęcznym.

Czym się kierować wybierając akcesoria biurowe?

Wygodą użytkowania. To, jaki długopis wybierzemy zależy od naszych potrzeb i indywidualnych preferencji. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy bogatą ofertę długopisów, by każdy mógł znaleźć odpowiedni dla siebie. Wysokiej jakości przybory do pisania spełnią oczekiwania każdego użytkownika. Znajdziesz u nas nie tylko klasyczne długopisy z czarnym i niebieskim atramentem, ale także kolorowe długopisy do biura. Ponadto, zapewniamy szeroki wybór produktów takich jak dziurkacze, papiery, przyborniki na biurko i wiele innych. 

 

Filtry

Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Klip
więcej >
Metalowa końcówka
więcej >
Skuwka
więcej >
Średnica kulki [mm]
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Automatyczny
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Wkład wymienny
więcej >

Cena