• 22 255 95 55

Długopisy żelowe

Długopisy żelowe cieszą się ogromną popularnością od wielu już lat. Jest to produkt trwały, wygodny i funkcjonalny, niezbędny w każdym biurze, sekretariacie czy domu. Prezentujemy długopisy żelowe jednorazowe oraz z wymiennym wkładem. Każdy długopis żelowy dostępny jest w pełnej kolorystyce a także w różnych grubościach końcówki. Występują produkty ze specjalnym gripem ułatwiającym chwytanie produktu oraz produkty ekologiczne.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Dla uczniów, studentów, nauczycieli, pracowników biurowych, księgowych, prezesów firm, przedstawicieli handlowych, perfekcyjnych pań domu… - długopisy żelowe polecany dla każdego, ponieważ przydadzą się wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność wykonania notatek, złożenia podpisu, wypełnienia wniosku czy zobrazowania swoich pomysłów dotyczących nowego projektu. Żelowe długopisy występują zarówno w podstawowych kolorach, jak granat i czerń, jak też we wszystkich kolorach z tęczowej palety barw. Można je wykorzystać do pisania, jak też ozdabiania oraz podkreślania ważnych informacji.
 

Za co uwielbiamy długopisy żelowe?
 

Oczywiście nie bez powodu! Warto podkreślić, że wyróżniają się głębią i wyrazistością koloru, zarówno długopisy żelowe kolorowe, jak też czarne i granatowe. Lekko się nimi pisze, co pozwala na wykonywanie efektownych zdobień. Żelowe długopisy są często tymi pierwszymi, po które sięgają uczniowie pierwszej klasy, kiedy opanują już umiejętność pisania. Nie wymagają dociskania, a więc pisanie nimi jest łatwe i przyjemne. Długopisy żelowe różnią się między sobą nie tylko kolorami. Możesz zdecydować się na modele automatyczne lub z zatyczką, umożliwiającą ich zamknięcie. Niektóre posiadają dodatkowo gumowy uchwyt, zapobiegający wyślizgnięciu się długopisu z dłoni, szczególnie polecamy najmłodszym uczniom. Żelowe długopisy mają wymienne wkłady, a zatem nie są jednorazową inwestycją. Możemy wybierać spośród różnych grubości końcówek, co warunkuje grubość kreski. Niektórzy wolą cienkie, inni grubsze pismo. W tym przypadku długopis bez problemu dopasujesz do swoich indywidualnych preferencji i nawyków. Transparentna obudowa przy niektórych modelach pozwala kontrolować poziom atramentu i jego z użycia. Nie daj się zaskoczyć! Twój długopis zawsze będzie przygotowany, aby przenieść Twoje myśli na kartkę.

Sprawdź również ofertę piór kulkowych, piór wiecznych i artykułów do korygowania.

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Klip
więcej >
Kolor
więcej >
Kolor obudowy
więcej >
Metalowa końcówka
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
System przyciskowy
więcej >
Typ tuszu
więcej >
Typ wkładu
więcej >
Wkład wymienny
więcej >
Typ
więcej >

Cena