• 22 255 95 55

Dozowniki do mydła

Dozowniki do mydła w płynie to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla dużych firm i publicznych obiektów, gdzie z toalety korzysta kilkaset lub nawet kilka tysięcy osób. Dzięki nim możesz kupować mydło w hurtowych ilościach i jedynie uzupełniać zbiornik. W ten sposób łatwo obniżysz koszty związane z eksploatacją łazienki.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Regularne mycie rąk po każdej wizycie w toalecie to podstawa. Musisz zatem udostępnić taką możliwość swoim klientom, gościom lub pracownikom. Z naszymi dozownikami to proste i wygodne. Gwarantujemy najlepsze ceny, wysoką jakość i satysfakcję z wyboru. Przekonaj się o tym na własne oczy.
 

Dozowniki do mydła w płynie to niedrogie i ekonomiczne rozwiązanie
 

Jednorazowy zakup dozownika do mydła pozwala na zakup dużych opakowań mydła w płynie, ponieważ wystarczy je regularnie uzupełniać preparatami czyszczącymi. Ceny kilkulitrowych zbiorników są dużo bardziej opłacalne, niż niewielkie butelki dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych, którzy potrzebują asortymentu do prywatnych domów. Inwestycja w dozownik do mydła zwróci się zatem o wiele szybciej, niż Ci się wydaje. Później będzie już generować jedynie dodatkowe oszczędności.
 

Dopasuj asortyment do łazienki w swojej firmie
 

Projektując wnętrze swojej firmy, musisz zadbać o estetyczną i przyjemną aranżację. Nowoczesne i eleganckie wykończenia pomieszczeń pozytywnie wpłyną na morale i samopoczucie pracowników, gości lub klientów. Dozownik do mydła to jeden z elementów wyposażenia, który kolorystycznie musi pasować do reszty mebli i akcesoriów. W DlaBiura24.pl znajdziesz jedynie modny i popularny asortyment. Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Odpowiedzą oni na wszystkie wiadomości i pomogą w dopasowaniu asortymentu do Twoich indywidualnych potrzeb. Zaufało nam tysiące przedsiębiorców, o czym świadczy ilość rekomendacji. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Filtry

Producenci
więcej >
Głębokość [mm]
więcej >
Kolor
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Zamykany na kluczyk
więcej >
Chemia i higiena
więcej >
Materiał
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
System
więcej >
Wydajność
więcej >

Cena