• 22 255 95 55

Dymo LabelWriter 450

Seria producenta Dymo LabelWriter 450 to podbijające rynek drukarek etykiet produkty, charakteryzujące się nowoczesnością, praktycznym wykorzystaniem ich w codziennej pracy oraz innowacyjnymi rozwiązaniami przyspieszenia tempa pracy. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Seria:450

Pokaż na stronie:

Dymo LabelWriter 450 

Drukarka LabelWriter 450

Seria producenta Dymo LabelWriter 450 to podbijające rynek drukarek etykiet produkty, charakteryzujące się nowoczesnością, praktycznym wykorzystaniem ich w codziennej pracy oraz innowacyjnymi rozwiązaniami przyspieszenia tempa pracy. Wydajne i proste w obsłudze drukarki etykiet to sprzęt, który ceni sobie wiele firm, biur i magazynów w miejscu pracy. Jest to niezawodne urządzenie ułatwiające prace na każdym stanowisku, zapewniające szybką i sprawną pracę w zakresie oznaczania i etykietowania. 

Seria Dymo 450 posiada dwa przodujące modele – Dymo LabelWriter 450 Turbo Twin oraz Dymo LabelWriter 450 Duo. W obu produktach producent postawił na zoptymalizowanie czasu pracy oraz dopasowanie produktu pod użytkowników. Drukarka etykiet Dymo LabelWriter 450 tworzy etykiety w procesie bezpośrednim termicznym, co oznacza, że do tych modeli nie będą potrzebne tusze ani tonery. Staje się to bardzo atrakcyjną opcją, kiedy wiemy, ż e produkty uzupełniające są ogólnodostępne i występują w różnych walorach kolorystycznych, wielkościach oraz materiałach.

Niezwykłym atutem tych modeli jest wysoka, jakość drukowanych grafik, symboli firmowych i napisów. Czytelne i estetyczne etykiety Dymo LabelWriter 450 wyróżniają się na tle innych drukarek i modeli, ponieważ rozdzielczość wynosi 600 x 300 (DPI).

 

Zastosowanie Dymo 450

Wiele paczek do wysyłki, nieopisane segregatory i nieprofesjonalne oznaczenia produktów sprzedażowych? Czas na zakończenie horroru wielu firm dzięki Dymo Label 450. Te drukarki charakteryzują się szybką i sprawną pracą. Jeżeli nastąpi potrzeba na wydrukowanie dużej ilości etykiet, nie trzeba przejmować się, że praca będzie trwać cały dzień lub że taśma w drukarce się skończy. Wyjątkowe produkty Dymo LabelWriter Duo i Dymo LabelWriter Twin Turbo są bardzo szybkimi drukarkami, z prędkością działania aż do 71 wydrukowanych etykiet na minutę, a modele Dymo LabelWriter 450 zostały powiększone o dodatkowe podajniki etykiet. Pozwala to drukować etykiety w ciągu bez przerywania pracy na wymianę rolki w drukarce 

 

Drukarka LabelWriter 450

Budowa i aspekty techniczne najpopularniejszych modeli z serii Dymo LabelWriter 450

Oba urządzenia charakteryzują się opływowym kształtem oraz prostym estetycznym wyglądem. Nowocześnie przedstawiające się drukarki Dymo LabelWriter 450 będą dobrze prezentować się w każdym otoczeniu, dzięki minimalistycznemu wykończeniu i neutralnemu kolorowi produktu. Dymo LabelWriter LW 450 może zostać podłączony do komputera za pomocą kabla USB, co zapewnia sprawne i praktyczne wykonywanie pracy. Drukowanie może nastąpić w każdym momencie korzystania z komputera, poprzez przeglądarkę internetową, jak i z pliku. Drukarki Dymo LabelWriter LW450 są kompatybilne z systemami Windows i Mac, a dzięki możliwości drukowania poprzez sieć często nazwana jest Dymo 450 Wireless.

 

Dymo LabelWriter 450 etykiety

Produktami uzupełniającymi do drukarek Dymo LabelWriter 450 Duo oraz Dymo LabelWriter 450 Turbo są etykiety kategoryzowane zależnie od przeznaczenia. Można dobrać je również pod względem koloru lub materiału. Zdecydowanie na rynku przeważają białe papierowe rodzaje etykiet do tych urządzeń. W Dymo LW 450 mogą być używane etykiety z serii LabelWriter a w modelu Duo również D1 i RhinoPro. Częstym wyborem są również etykiety Durable producenta Dymo, charakteryzujące się mocniejszym klejem. Oto kilka etykiet przeznaczonych do tego urządzenia:

  • Etykiety zwrotne adresowe,
  • Etykiety wysyłkowe Dymo Durable,
  • Etykiety adresowe duże,
  • Etykiety na segregatory duże i małe,
  • Etykiety adresowe z tworzywa sztucznego,
  • Etykiety jubilerskie.

 

Producent

Producentem drukarek z serii LabelWriter 550 jest Dymo – przodujący producent urządzeń etykietujących i wytłaczarek. Dymo stawia na praktyczność oraz przyspieszenie czasu pracy, nie zapominając również o aspektach estetycznych. Marka produkuje urządzenia ergonomiczne i minimalistyczne, pozostając przy tym skutecznym i innowacyjnym. Ten producent stworzył również takie urządzenie jak Dymo LabelWriter 400, którego godnymi następcami pozostały drukarki Dymo LabelWriter 450.

Filtry

Producenci
więcej >
Model
więcej >
Seria
więcej >
Typ
więcej >
Proces drukowania
więcej >
Rozdzielczość wydruku
więcej >
Klawiatura zewnętrzna
więcej >
Układ klawiatury
więcej >
Liczba drukowanych wierszy
więcej >
Szerokość etykiety/taśmy [mm]
więcej >
Obsługiwane taśmy
więcej >
Kody kreskowe
więcej >
Drukowanie seryjne
więcej >
Nożyk do etykiet
więcej >
Współpraca z komputerem
więcej >
Interfejs sieciowy
więcej >
Potrzeby w zakresie etykietowania
więcej >

Cena