• 22 255 95 55

Dymo LabelWriter 550

Dymo LabelWriter 550 to seria drukarek, która podbiła świat etykietowania oraz praktycznych i prostych rozwiązań. Szybkie etykietowanie oraz prosta obsługa produktu sprawiają, że modele Dymo LabelWriter 5500 i Dymo LabelWriter 550 pozostają przodującymi urządzeniami w zakresie oznaczania powierzchni, przedmiotów biurowych oraz domowych przedmiotów do organizacji.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Seria:550

Pokaż na stronie:

Dymo 550 

Dymo LabelWriter 550

Dymo LabelWriter 550 to seria drukarek, która podbiła świat etykietowania oraz praktycznych i prostych rozwiązań. Drukarki Dymo 550 Turbo i Dymo 550 są niezwykłym wyposażeniem, które każde biuro, firma i magazyn powinny posiadać. Szybkie etykietowanie oraz prosta obsługa produktu sprawiają, że modele Dymo LabelWriter 5500 i Dymo LabelWriter 550 pozostają przodującymi urządzeniami w zakresie oznaczania powierzchni, przedmiotów biurowych oraz domowych przedmiotów do organizacji.

Dymo LW 550 to drukarki niewykorzystujące tuszu, co staje się jeszcze bardziej atrakcyjną opcją, kiedy wiemy, że produkty uzupełniające są na wyciągnięcie ręki. Etykiety do drukarek Dymo LW550 są ogólnodostępne oraz charakteryzują się dużą wytrzymałością, dowolnością wyboru w kwestii koloru i przeznaczenia. 

Dobre oznaczenie to estetyczne i czytelne oznaczenie. Drukarki Dymo LabelWriter 550 drukują wysokiej jakości grafiki, symbole oraz napisy. Co więcej drukarka obsługuje etykiety do 58 mm. W tym zakresie szerokości można znaleźć wiele wariantów kolorystycznych etykiet, które będą idealnie prezentować się na segregatorach, pudełkach oraz produktach sprzedażowych.

 

Zastosowanie Dymo LabelWriter 550

Potrzebujesz oznaczyć produkty sprzedażowe, a może segregatory, czy też pojemniki na przyprawy w domowej kuchni? To nieważne, ponieważ drukarki Dymo LabelWriter 550 są w stanie sprostać każdemu zadaniu związanemu z etykietowaniem oraz oznaczaniem. Etykiety obsługiwane przez tą drukarkę są segregowane według przeznaczenia. Najczęściej wykorzystywanymi etykietami, tym samym najczęstszym zastosowaniem Dymo LW550 jest drukowanie etykiet adresowych zwrotnych, etykiet na segregatory oraz etykiet wysyłkowych. To tylko kilka z możliwości wykorzystania tego urządzenia. Można znaleźć również etykiety uniwersalne oraz wizytówkowe. Drukowanie za pomocą Dymo LabelWriter pozostawia dowolność w kwestii zastosowania etykiety – to Ty decydujesz, do czego je wykorzystasz, wiec śmiało możesz dać się ponieść fantazji.

 

Budowa i aspekty techniczne 

Urządzenia Dymo LabelWriter 550 charakteryzują się opływowym kształtem oraz prostym wyglądem. Nowocześnie wyglądająca drukarka Dymo LW 550 będzie dobrze prezentować się na biurku, a jej neutralne i minimalistyczne wykończenie kolorystyczne sprawi, że praca z tym sprzętem będzie przyjemna. Dymo LW 550 może zostać podłączony do komputera za pomocą kabla USB, co zapewnia sprawne i praktyczne wykonywanie pracy. Drukowanie może nastąpić w każdym momencie korzystania z komputera, poprzez przeglądarkę internetową, jak i z pliku. Drukarka ma do zaoferowania ponad 100 szablonów etykiet, lecz daje też możliwość personalnego modyfikowania etykiet poprzez połączenie z komputerem. Otwierana głowica drukarki pozwala na proste i szybkie uzupełnienie taśmy. Dymo 550 jest w stanie drukować 62 etykiety na minutę, a jego ulepszona wersja Dymo 550 Turbo do 90 etykiet na minutę. To imponujący wynik wyróżniający się na tle innych drukarek etykiet dostępnych na rynku.

 

Produkty uzupełniające

Produktami uzupełniającymi do drukarek Dymo LabelWriter 550 oraz Dymo LabelWriter 550 Turbo są etykiety kategoryzowane zależnie od przeznaczenia. Można dobrać je również pod względem koloru lub materiału. Zdecydowanie na rynku przeważają białe papierowe rodzaje etykiet do tych urządzeń. W Dymo LW 550 mogą być używane etykiety z serii LabelWriter, ale częstym wyborem są również etykiety Durable producenta Dymo, charakteryzujące się mocniejszym klejem. Oto kilka etykiet przeznaczonych do tego urządzenia:

  • Etykiety zwrotne adresowe,
  • Etykiety wysyłkowe Dymo Durable,
  • Etykiety adresowe duże,
  • Etykiety na segregatory duże i małe,
  • Etykiety adresowe z tworzywa sztucznego,
  • Etykiety na identyfikatory imienne.

Producent

Producentem drukarek z serii LabelWriter 550 jest Dymo – przodujący producent urządzeń etykietujących i wytłaczarek. Dymo stawia na praktyczność oraz przyspieszenie czasu pracy, nie zapominając również o aspektach estetycznych. Marka produkuje urządzenia ergonomiczne i minimalistyczne, pozostając przy tym skutecznym i innowacyjnym. Producent oferuje również inne modele drukarek np. Dymo 500ts.

Filtry

Producenci
więcej >
Model
więcej >
Seria
więcej >
Typ
więcej >
Proces drukowania
więcej >
Rozdzielczość wydruku
więcej >
Klawiatura zewnętrzna
więcej >
Układ klawiatury
więcej >
Liczba drukowanych wierszy
więcej >
Szerokość etykiety/taśmy [mm]
więcej >
Obsługiwane taśmy
więcej >
Kody kreskowe
więcej >
Drukowanie seryjne
więcej >
Nożyk do etykiet
więcej >
Współpraca z komputerem
więcej >
Interfejs sieciowy
więcej >
Potrzeby w zakresie etykietowania
więcej >

Cena