• 22 255 95 55

Druki akcydensowe i książki korespondencyjne

Druki akcydensowe dostępne są w sklepie DlaBiura24. W ofercie są dostępne m.in polecenie wyjazdu służbowego, noty korygujące, dowody wpłaty, listy obecności, karty urlopowe i wiele, wiele więcej! Cześć z nich jest wykonana na tak zwanej kalce, co pozwala na samoistne kopiowanie tekstu.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Nazwa wywodzi się z łacińskiego słowa "accidens", co oznacza coś przypadkowego. Nie jest to ani książka, ani arkusz, jest to jednorazowy arkusz do zapisywania notatek o charakterze okolicznościowym takim jak np. urlop. To coś, co nie jest standardowe, ale jednoczesnie trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie biura i miejsca pracy w ogóle bez takich druków.

Druki akcydensowe na rozmaite okoliczności

Sklep DlaBiura24 stara się regularnie powiększać swoją ofertę, tak by oferować w miarę możliwości szeroki zakres rozmaitych druków i artykułów biurowych. Wszechstronne przeznaczenie sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie! Książki korespondencyjne wykonane są na wysokiej jakości papierze, co sprawia, że można zachować ład i porządek. Estetyczny papier połączony ze starannym sposobem pisania daje estetyczny wygląd prowadzonej dokumentacji. Przecyowywanie tych druków też jest praktyczne, gdyż są sprzedawane przez DlaBiura24 w bloczkach, co daje wrażenie porządku i ładu. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi kategoriami dostępny w sklepie. Warto zaopatrzyć się w tusze Black Point przeznaczone do drukarek atramentowych. Sprawdź ofertę!

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Rodzaj papieru
więcej >

Cena