Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Dyplomy

Wybierz wzór dyplomu z naszej Papierni. Projekty przygotowano na wysokiej jakości papierze do drukarek laserowych i atramentowych. Wydrukuj lub wypisz odręcznie profesjonalny dyplom, certyfikat, podziękowanie czy list gratulacyjny. Dyplomy dostępne w gramaturze 110 g/m2 i 190 g/m2. Nadaj im wyjątkowy charakter!

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

 Jak wszyscy doskonale wiemy, korespondencja to wciąż ważny element życia zawodowego. Często gotowe wzory graficzne pomagają w konstruowaniu ciekawych aranżacji, które zachwycą gości czy uczestników konkursów. Format A4 to idealny rozmiar, całkowicie uniwersalny i praktyczny. 1 opakowanie zawiera 25 arkuszy. Niech każdy zasłuży na laur w takiej formie!

Akant, laur czy srebro?

Jeżeli zależy Ci na wyższej gramaturze, skorzystaj z szarego, zielonego i niebieskiego projektu. Papeteria komputerowa OPUS akant szczególnie sprawdzi się w szkołach dzięki swojej unikalnej kolorystyce i wyjątkowo eleganckiemu kontrastowi. Zresztą - sam akant mówi już za siebie, jak stylowym wykończeniem papieru do dyplomu jest! Warto zwrócić uwagę na to, że gramatura 190g/m2 to naprawdę wysokie parametry. Będą jednocześnie na tyle twarde, by nie dać sie łatwo zniszczyć, i na tyle miękkie, by swobodnie przejść przez drukarkę bez zagięć.To właśnie specyfika dobrych papierów do dyplomów - niezależnie od tego, czy wypełnisz je ręcznie, czy komputerowo, będą wyglądać porównywalnie fantastycznie! 

Papier do dyplomów w gramaturze 110g/m2


Nie każda okazja wymaga szczególnych środków. Jeśli chcesz zaoszczędzić nieco na inne wydatki związane z uroczystością, z całą pewnością wystarczy Ci podstawowa wersja papeterii komputerowej o gramaturze 110 g na metr kwadratowy. Taki papier będzie odrobinę miększy, ale wciąż świetnej jakości. Sprawdź chociażby OPUS certyfikat 110g/m2 i znajdź wymarzone papiery do dyplomów.

Filtry zwiń rozwiń

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >

Cena