• 22 255 95 55

Dyski zewnetrzne

Pracując w biurze, bardzo często zachodzi konieczność przenoszenia plików pomiędzy znajdującymi się w nim urządzeniami elektronicznymi, do czego wykorzystywane są najczęściej artykuły typu pendrive. Ich pojemność jest jednak ograniczona, co sprawia, że w razie potrzeby skopiowania kilkudziesięciu, kilkuset lub nawet powyżej 1000 GB danych, spełnienie jej może okazać się niemożliwe.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Dyski zewnętrzne o pojemności, która spełni potrzeby wszystkich osób korzystających z nich

W takich sytuacjach należy więc wykorzystać inne urządzenia, którymi są dyski zewnętrzne. Ich rozmiar jest co prawda wyraźnie większy względem pendrive’ów, lecz z drugiej strony nie na tyle duży, by utrudniał swobodne transportowanie proponowanych nośników danych w dłoniach, plecaku czy torbie. Zaletą tego typu dysków jest również atrakcyjna cena, w której ich nabycie Państwu proponujemy, zapewniając, że każdy dysk przenośny pochodzi od cenionych producentów i jest w pełni kompatybilne nie tylko z komputerami, ale też wieloma innymi urządzeniami.

Pamięć zewnętrzna sposobem na zabezpieczenie danych przed ich utratą

Na ofertę naszego sklepu składają się dyski zewnętrzne, połączenie których z innymi urządzeniami elektronicznymi jest możliwe poprzez wykorzystanie złącza USB 2.0 oraz USB 3.0. Jest to zatem bardzo prosty i szybki sposób na m.in. utworzenie kopii zapasowej wyjątkowo istotnych dla danej osoby bądź reprezentowanej przez nią firmy danych, co w razie ich utraty z komputera daje szansę odzyskania ich bez konieczności korzystania z usług informatyków. Pamięć zewnętrzna HDD okazuje się również bardzo przydatna w sytuacji, gdy dysk twardy zamontowany w danym komputerze jest zbyt mały, by móc umieścić na nim wszystko to, czego potrzebujemy, ponieważ np. znaczną część jego pojemności zajmuje zainstalowany system. Podłączenie do PC-ta bądź laptopa dysku przenośnego całkowicie rozwiązuje ten problem. Zobacz również: rzutniki, które wypierają tradycyjne tablice. 

Filtry

Producenci
więcej >
Chowane złącze USB
więcej >
Dioda sygnalizacyjna
więcej >
Rozmiar HDD [cale]
więcej >
Waga [g]
więcej >
Złącze
więcej >
Maks. prędkość odczytu [MB/sek]
więcej >
Maks. prędkość zapisu [MB/sek]
więcej >
Pojemność [mm]
więcej >

Cena