Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Dziurkacze

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
Dziurkacze umożliwiają wypełnienie dokumentami i fakturami segregatorów bez konieczności używania koszulek, które w niektórych przypadkach również okazują się niezbędne.
 

Dziurkacze do kartek – jak wybrać ten odpowiedni? 

 

Dziurkacze wykonują automatycznie równe otwory o średnicy 5,5 mm, a odległość między nimi w standardzie wynosi 80 mm. To jednak jest zależne od wybranego modelu. Możemy zdecydować się na dziurkacze wykonujące tylko pojedyncze otwory lub też dwa, uwzględniając odpowiednią odległość. Ponadto, dziurkacze różnią się funkcjonalnością dotycząca ilością przedziurawionych jednocześnie kartek. Nowoczesne modele są w stanie wykonać otwory w 10 do nawet 65 kartkach. Są też dostępne dziurkacze biurowe posiadające specjalną technologię, umożliwiającą zastosowanie do 50% mniejszej siły, co znacznie ułatwia dziurkowanie przy dużej ilości kartek. 


Warianty dziurkaczy do papieru

 
W naszej ofercie dostępne są dziurkacze w różnych wariantach. Wśród nich są te, które wykonują jeden lub dwa otwory, dziurkujące do 65 kartek. Możesz zdecydować się na model mniejszy, bardziej mobilny, lub większy, idealny do biura stacjonarnego czy urzędu. Występują w szerokiej palecie kolorów, co pozwala na ich dopasowanie do stylistyki wnętrza biura. Do najbardziej eleganckich wybierane są dziurkacze czarne i białe. W mniej formalnych biurach fantastycznie prezentują się kolorowe akcenty w formie artykułów biurowych, dlatego warto zdecydować się np. na zielony czy czerwony. Zobacz również kartony zbiorcze - idealne do archiwizacji! 

Filtry zwiń rozwiń