• 22 255 95 55

Dziurkacze

Przydatne akcesoria biurowe dla firm, ale też uczniów, studentów i wszystkich tych, którzy na co dzień pracują z kartkami papieru oraz ważnymi dokumentami. Dziurkacze biurowe przeznaczone są do dziurkowania kartek, sama nazwa wskazuje na ich przeznaczenie. Są one niezbędne do dobrej organizacji pracy oraz porządkowania dokumentów. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Dziurkacz 

dziurkacz leitz

Dziurkacz do papieru to niezastąpiony artykuł biurowy. Archiwizacja dokumentów przy użyciu segregatora, czy organizera jest zdecydowanie łatwiejsza, jeśli mamy precyzyjnie przedziurawione kartki papieru. Każdy dziurkacz do segregatora został tak skonstruowany, aby rozstaw pomiędzy dziurkami odpowiadał standardowej odległości ringów, niekiedy dziurkacz profesjonalny posiada możliwość regulacji rozstawu dziurek, jest to niezwykle praktyczne, ponieważ w takiej sytuacji żaden z formatów kartek nas nie ogranicza. Wyróżniamy wiele modeli produktu jakim są dziurkacze do papieru, dlatego warto poznać cechy szczególne konkretnych produktów. Wiedza ta zdecydowanie ułatwi nam podjęcie decyzji o idealnie dostosowanym produkcie jakim jest dziurkacz do kartek. 
 

Dziurkacz biurowy - abc o produkcie 

Dziurkacz do papieru A4 jest najbardziej uniwersalnym modelem. Warto jednak wiedzieć, że dziurkacz A4 może występować również, jako dziurkacz regulowany, który umożliwia nam własnoręczne dostosowanie rozstawu dziurek. Dodatkowo praktycznie każdy dziurkacz z miarką ma możliwość podglądu do matrycy z formatami, dzięki czemu bez problemu jesteśmy w stanie dostosować rozstaw dziurek, który został mechanicznie ustalony przez producenta. 

W podstawowym podziale dziurkaczy produkt dzieli się na: dziurkacz mały i dziurkacz do papieru duży. Mały model zdecydowanie częściej wybierany jest przez osoby prywatne. Z kolei korporacje i duże firmy częściej decydują się na dziurkacz żeliwny duży w zestawie, jako dziurkacz i zszywacz. 

Dziurkacz duży 200 kartek oraz dziurkacz 50 kartek (ilość kartek do przedziurawienia za jedynym razem) - rodzaje produktów: 

Dziurkacze - rozstaw i rozmiar dziurek 

dziurkacz długoramienny Leitz


Rozstaw dziurek w dziurkaczu dostosowany jest do uniwersalnej odległości ringów w segregatorach, skoroszytach, czy wszelkiego rodzaju innych artykułach biurowych pełniących funkcję archiwizacyjną. Jak wcześniej wspomnieliśmy, niektóre z dziurkaczy zostały wzbogacone w funkcję, która umożliwia regulację odległości pomiędzy ostrzami, wykonującymi otwory. 

  • Rozstaw dziurek w dziurkaczu - odległość wynosi 80mm.
  • Dziurkacz małe dziurki - średnica produktu dziurkacz z małą dziurką waha się pomiędzy 3mm, a 6mm. 
     

Dziurkacz biurowy cena 

Cena dziurkacza uwarunkowana jest wieloma parametrami, które ostatecznie wpływają na jakość produktu. Spośród najważniejszych cech szczególnych dziurkaczy, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, należy wyróżnić: tworzywo wykonania, markę oraz ilość dodatkowych funkcji (między innymi takich jak pojemnik na ścinki).  
 
Dziurkacz prostokąt / kwadrat - dziurkacz cena: 

Najtańszy dziurkacz plastikowy jesteśmy w stanie kupić już od 8 złotych. Jednak jego jakość będzie nieco się różniła od metalowego dziurkacza od Leitz z dodatkowymi funkcjami, którego cena mieści się w granicach 70 złotych. Z kolei dla pasjonatów artykułów biurowych, dostępna są dziurkacze wykonane z wysokiej jakości metalu, które mogą za jednym razem przedziurawić nawet do 250 kartek, a ich cena waha się w granicach pomiędzy 700 złotych, a 1000 złotych. 
 

Dziurkacze - o producentach 

Wybierając produkty od sprawdzonych producentów mamy gwarancję stuprocentowej jakości, popartej wieloletnią historią i pasją do branży papierniczo - biurowej. Jeną z takich marek niewątpliwie jest Leitz. 

Leitz - motto marki: „technologie podlegają ciągłym zmianom, ale zasady firmy pozostają niezmienne: praca wciąż warta jest tego, aby wykonywać ją prawidłowo”. 
 

Szczególne wyróżnienie należy się również takim markom jak: SAX i EAGLE. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość dziurek
więcej >
Kolekcja
więcej >
Materiał
więcej >

Cena