• 22 255 95 55

Dziurkacze Leitz

Dziurkacz Leitz jest produktem wyjątkowo chętnie wybieranym przez klientów. Dziurkacze Leitz charakteryzują się niezwykle estetycznym wykonaniem, popartym wysoką jakością. Produkt dostępny jest w postaci wielu modeli, zaczynając od tych podstawowych, a kończąc na profesjonalnych dziurkaczach Leitz.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: LEITZ

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Leitz dziurkacz 

Dziurkacz Leitz jest produktem wyjątkowo chętnie wybieranym przez klientów. Dziurkacze Leitz charakteryzują się niezwykle estetycznym wykonaniem, popartym wysoką jakością. Produkt dostępny jest w postaci wielu modeli, zaczynając od tych podstawowych, a kończąc na profesjonalnych dziurkaczach Leitz. W zależności od naszych indywidualnych preferencji każdy bez najmniejszych problemów dobierze dziurkacz Leitz idealnie dostosowany do spersonalizowanych potrzeb. 
 

Dziurkacze Leitz - poszczególne modele

Aby odpowiednio dobrać dziurkacz Leitz, przed dokonaniem zakupu warto zapoznać się z najpopularniejszymi modelami poszczególnych produktów. W kategorii produktów oprócz uniwersalnych dziurkaczy biurowych Leitz możemy znaleźć również takie produkty jak zautomatyzowany dziurkacz elektryczny Leitz. Możliwości mamy naprawdę wiele, a wybór zależy jedynie od nas! 
 

Dziurkacze Leitz - popularne modele producenta: 

dziurkacz biurowy leitz granatowy
 • Dziurkacz Leitz 5008: model charakteryzuje się okazyjną ceną i solidnym wykonaniem. Dziurkacz Leitz został dodatkowo wzbogacony w ergonomiczny uchwyt umożliwiający kontrolę siły nacisku podczas dziurkowania. Wymienne ostrza oraz 10 at gwarancji od producenta to kolejne z wielu atutów dziurkacza Leitz. 
   
 • Dziurkacz Leitz 5180: mocny i wytrzymały dziurkacz Leitz umożliwiający dziurkowanie grubych plików papieru. Antypoślizgowa podstawa dziurkacza nie rysuje blatu. Dziurkacz Leitz posiada dodatkowy precyzyjny ograniczniki formatu, dzięki czemu niezależnie od formatu kartki, jesteśmy w stanie odpowiedni dostosować rozstaw dziurek. 
   
 • Dziurkacz Leitz 5182: niezwykle wytrzymały dziurkacz firmy Leitz umożliwia nam przedziurawienie nawet do połowy ryzy papieru. Produkt dodatkowo oprócz gwarancji producenta, posiada certyfikat gwarantujący bezpieczeństwo. 
   
 • Dziurkacz Leitz 5138: duży dziurkacz metalowy Leitz New NeXXt 5138 to wyjątkowo wytrzymały produkt przystosowany do dziurkowania dużych ilości papieru. Specjalnie przystosowana plastikowa podstawka nie rysuje blatu. 
   
 • Dziurkacz Leitz 5005: niezwykle poręczny dziurkacz od Leitz, który idealnie sprawdzi się zarówno w użytku domowym, jaki i biurowy. Produkt wzbogacono o praktyczny pojemnik na ścinki, który został zamontowany na specjalnych zawiasach, dzięki czemu opróżnienie pojemniczka jest znacznie łatwiejsze. 
   
 • Dziurkacz Leitz 5038: dziurkacz Leitz niska cena wykonany z plastiku i metalu. Produkt spełnia wszystkie warunki ergonomiczne. Niezwykle praktyczny dziurkacz od Leitza umożliwia przedziurawienie nawet do 16 kartek jednocześnie. 
   

Dziurkacz Leitz - o producencie 

Wybierając produkty marki Leitz mamy gwarancję stuprocentowej jakości, popartej wieloletnią historią i pasją do branży papierniczo - biurowej. 
 

Leitz - krótka historia marki: 

Louis Leitz, niemiecki przedsiębiorca był założycielem marki, który już w 1896 roku samodzielnie opracowała doskonale nam znany mechanizm dźwigniowy w segregatorach. Wszystkie produkty po dziś dzień są starannie opracowywane i tworzone z ogromną dbałością o każdy najmniejszy szczegół. 

Motto marki Leitz: technologie podlegają ciągłym zmianom, ale zasady firmy pozostają niezmienne: praca wciąż warta jest tego, aby wykonywać ją prawidłowo.

Filtry