• 22 255 95 55

Dziurkacze RAPID

Firma Rapid specjalizuje się w produkcji wyjątkowo solidnych i precyzyjnie skonstruowanych artykułów z branży biurowej i tapicerskiej.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:RAPID

Pokaż na stronie:

Dziurkacz Rapid

Dziurkacze Rapid

Firma Rapid specjalizuje się w produkcji wyjątkowo solidnych i precyzyjnie skonstruowanych artykułów głównie z branży biurowej i budowlanej. Duża część asortymentu Rapid produkowana jest z myślą o specjalistycznych pracach, takich jak profesjonalne zszywanie tapicerskie. Warto jednak wspomnieć o flagowym produkcie marki, którym bez wątpienia są dziurkacze biurowe Rapid. Szeroka i zróżnicowana oferta w wysokim stopniu przyczyniła się do szybkiego sukcesu firmy na arenie międzynarodowej. Dziurkacze Rapid - podpowiemy, na które modele warto zwrócić szczególną uwagę. 


 

Rapid, jako marka - zacznijmy od początku

Rapid to marka założona w 1936 funkcjonująca w ramach grupy ACCO (w której skład wchodzi między innymi wszystkim doskonale znane Esselte, Leitz czy REXEL). Marka Rapid od lat łączy tradycję z innowacyjnym podejściem. Główną misją firmy jest dopasowanie rozwiązań do oczekiwań ich użytkowników. Rapid, jako marka poświęca wiele czasu i uwagi na badania naukowe, które mają zapewnić użytkownikowi innowacyjne coraz to nowsze rozwiązania. 


 

Dziurkacze Rapid - cechy szczególne i popularne modele

Dziurkacze Rapid są chętnie wybieranym produktem wśród klientów biurowych. Dziurkacze do papieru Rapid charakteryzują się ciekawą, żywą kolorystyką. Co więcej, w ofercie producenta nie zabrakło również odcieni stonowanych, klasycznych, czyli wszystkich tych najbardziej popularnych w branży biurowej. Oprócz wyjątkowego designu i ciekawej kolorystyki, dziurkacze Rapid cechuje przede wszystkim niepodważalna jakość. Głównym argumentem poświadczającym o solidnym wykonaniu produktów, powinien być fakt, że duża część asortymentu Rapid jest wykorzystywana w drobnych pracach tapicerskich.

DZIURKACZE RAPID


Dziurkacze do papieru - parametry, o których warto pamiętać:

  • Ilość jednocześnie dziurawionych kartek
  • Rozstaw między dziurkami (w większości modeli jest on dostosowany do rozstawu ringów w segregatorze) warto również wiedzieć, że niektóre modele dziurkaczy Rapid umożliwiają nam własnoręczne dostosowanie rozstawu pomiędzy dziurkami, za pomocą  regulowanego ogranicznika formatu.
  • Mniej znaczącym aspektem niż rozstaw dziurek, jednak w dalszym ciągu istotnym jest średnica dziurki. Dobór odpowiedniej średnicy, umożliwi nam łatwe umieszczanie dokumentów w segregatorze


Dziurkacze do papieru RAPID - chętnie wybierane modele:

  • Dziurkacz Rapid HDC150: dziurkacz Supreme marki Rapid dziurkuje nawet do 150 kartek. Został wyposażony w precyzyjne stalowe ostrza oraz centrujący ogranicznik formatu. Dziurkacz ten wyposażono również w ergonomiczną pokrytą gumą dźwignię.
  • Dziurkacz Rapid FC10: mocny metalowy duży dziurkacz Rapid z uchwytem i podstawą ze wzmocnionego tworzywa ABS. Odpowiedni do użytku w domu i szkole.
  • Dziurkacz Rapid fashion HDC65: wygodny, duży dziurkacz biurowy, jego długa dźwignia gwarantuje pracownikowi duży komfort pracy, nie obciążając przy tym dłoni.
  • Dziurkacz Rapid FC 30:  ten model jest zdecydowanie jednym z najpopularniejszych. Dziurkacze FC 30 cechuje oryginalna kolorystyka, która podbiła serca wielu pracowników biurowych.


Dziurkacz Rapid cena

Cena dziurkacza Rapid jest uwarunkowana wieloma parametrami technicznymi produktu. Duży wpływ na ostateczny koszt dziurkacza ma jego precyzja dziurawienia, tworzywo wykonania, rozmiar, oraz zastosowanie. Tradycyjny dziurkacz biurowy Rapid kupimy w przedziale cenowym od 48 złotych do 50 złotych. Z kolei za model specjalistyczny, przystosowany do niszczenia większej ilości dokumentów, będziemy musieli zapłacić w granicach od 800 złotych do 1400 złotych.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość dziurek
więcej >
Kolekcja
więcej >
Materiał
więcej >

Cena